INFORÁDIÓ
2021. szeptember 25. szombat
Eufrozina, Kende

tokió 2020

menetrend

teljes program

Nagy napja lehet a magyaroknak szerdán

Infostart

Milák Kristóf és Kenderesi Tamás döntője jogosít a legnagyobb reményekre szerdán a magyarok versenyei közül. Döntőt úszik Hosszú Katinka is, illetve az éremszerzés reményében kezd a cselgáncsozó Tóth Krisztián és a férfi kardcsapat is.

CSELGÁNCS. Magyar idő szerint reggel négy órakor kezdődnek a férfi 90 kg küzdelmei, Tóth Krisztián első ellenfele a menekültek csapatából a Kongói Demokratikus Köztársaságból származó Popole Misenga. Ám utána (szinte biztosan) a japán Mukai Soicsiro következik.

ÍJÁSZAT. A férfi egyéni versenyben a hatvannégyes táblán Balogh Mátyás a világ egyik legjobbjával, a dél-koreai Kim Vu Dzsinnel mérkőzik. Ellenfele már Tokióban is nyert egy olimpiai aranyat, csapatban.

ÚSZÁS. Magyar idő szerint hajnali fél négykor kezdődik a napi program, először Németh Nándor úszik a 100 m férfi gyors elődöntőjében, majd 3.49-kor kezdődik Milák Kristóffal és Kenderesi Tamással a 200 m férfi pillangó döntője. 4.04-től Kapás Boglárka igyekszik bekerülni a 200 m női pillangó döntőjébe, majd 4.45-kor Hosszú Katinka úszik a 200 m női vegyes döntőjében. Délután, 12.23-tól jönnek a szokásos előfutamok, Telegdy Ádámmal (férfi 200 m hát), Békési Eszterrel (női 200 m mell), Cseh Lászlóval és Kós Huberttel (férfi 200 m vegyes), s végül a magyar női 4x200 m-es gyorsváltóval.

VITORLÁZÁS. Berecz Zsombor két futamot teljesít Finndingiben, az első 5.05-kor indul. A szörfös Cholnoky Sárára három futam is vár, 5.15-től.

VÍVÁS. Reggel 4.25-kor kezdődik a férfi kardcsapatok versenyében a Magyarország–Egyesült Államok mérkőzés. A győztes az olasz vagy az iráni csapattal vív a fináléért, 6.40-től. Döntő 12.30-tól.

VÍZILABDA. Reggel héttől női mérkőzés, B csoport: Magyarország–Egyesült Államok

A teljes szerdai műsor, éremosztás 23 számban:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): férfi és női egyes negyeddöntő

15.00-18.00 (8.00-11.00): férfi és női egyes negyeddöntő

20.00-22.00 (13.00-15.00): férfi egyes negyeddöntő

BASEBALL (Fukusimai Azuma Baseball Stadion)

nyitókör

12.00 (5.00): Dominikai Köztársaság-Japán

CSELGÁNCS (Nippon Budokan) - 2

11.00-14.30 (4.00-7.30): női 70 kg, férfi 90 kg selejtező, 32-es tábla, nyolcaddöntő, negyeddöntő

17.00-19.50 (10.00-12.50): NŐI 70 KG, FÉRFI 90 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya) - 6

8.10-11.40 (1.10-4.40): B döntő - női kétpár, férfi kétpár, női négyes, férfi négyes, női négypár, férfi négypár - A döntő - FÉRFI KÉTPÁR, NŐI KÉTPÁR, NŐI NÉGYES, FÉRFI NÉGYES, NŐI NÉGYPÁR, FÉRFI NÉGYPÁR; elődöntő - könnyűsúlyú női kétpár, könnyűsúlyú férfi kétpár, női kettes, férfi kettes; reményfutam - női nyolcas, férfi nyolcas

GYEPLABDA (Ói Gyeplabda Stadion)

férfi torna:

A csoport:

20.45 (13.45): Japán-Spanyolország

21.15 (14.15): Ausztrália - Új-Zéland

női torna:

A csoport:

9.30 (2.30): Hollandia - Dél-afrikai Köztársaság

10.00 (3.00): Nagy-Britannia - India

12.15 (5.15): Németország-Írország

B csoport:

11.45 (4.45): Új-Zéland - Spanyolország

18.30 (11.30): Japán-Ausztrália

19.00 (12.00): Argentína-Kína

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)

9.30-13.25 (2.30-6.25): férfi és női egyéni 64-es tábla és 32-es tábla

16.00-18.40 (9.00-11.40): férfi és női egyéni 64-es tábla és 32-es tábla

KAJAK-KENU, SZLALOM (Kaszai Vadvízi Kajak-kenu Központ)

12.50-16.45 (5.50-9.45): női C-1 előfutamok, férfi K-1 előfutamok

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

férfi torna:

A csoport:

16.15 (9.15): Norvégia-Argentína

19.30 (12.30): Brazília-Spanyolország

21.30 (14.30): Franciaország-Németország

B csoport:

9.00 (2.00): Dánia-Bahrein

11.00 (4.00): Svédország-Portugália

17.15 (7.15): Japán-Egyiptom

3x3-as KOSÁRLABDA (Aomi Városi Sportpark) - 2

17.00 (10.00): női elődöntő: Egyesült Államok-Franciaország

17.30 (10.30): férfi elődöntő: Szerbia-Orosz olimpiai csapat

18.10 (11.10): női elődöntő: Orosz olimpia csapat-Kína

18.40 (11.40): férfi elődöntő: Belgium-Lettország

20.45 (13.45): női bronzmérkőzés

21.15 (14.15): férfi bronzmérkőzés

21.55 (14.55): NŐI DÖNTŐ

22.25 (15.25): FÉRFI DÖNTŐ

KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna)

férfi torna:

10.00 (3.00): Nigéria-Németország

13.40 (6.40): Egyesült Államok-Irán

17.20 (10.20): Olaszország-Ausztrália

21.00 (14.00): Franciaország-Csehország

LABDARÚGÁS

férfi torna:

A csoport:

20.30 (13.30): Franciaország-Japán, Jokohamai Nemzetközi Stadion

20.30 (13.30): Dél-afrikai Köztársaság-Mexikó, Szapporó Dóm

B csoport:

17.30 (10.30): Románia - Új-Zéland, Szapporó Dóm

17.30 (10.30): Koreai Köztársaság-Honduras, Jokohamai Nemzetközi Stadion

C csoport:

20.00 (13.00): Ausztrália-Egyiptom, Mijagi Stadion

20.00 (13.00): Spanyolország-Argentína, Szaitama Stadion

D csoport:

17.00 (10.00): Szaúd-Arábia - Brazília, Szaitama Stadion

17.00 (10.00): Németország-Elenfántcsontpart, Mijagi Stadion

LOVASSPORT (Lovas Park) - 1

17.30-21.25 (10.30-14.25): DÍJLOVAGLÁS, EGYÉNI VERSENY, DÖNTŐ

MŰUGRÁS (Tokiói Vizes Központ) - 1

15.00-16.00 (8.00-9.00): FÉRFI SZINKRONMŰUGRÁS

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Fudzsi Nemzetközi Motorsport Versenypálya) - 2

11.30-17.40 (4.30-10.40): NŐI EGYÉNI IDŐFUTAM, FÉRFI EGYÉNI IDŐFUTAM

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)

11.00-14.45 (4.00-7.45): női 57 kg negyeddöntő, női 75 kg nyolcaddöntő, férfi 57 kg nyolcaddöntő, férfi 81 kg nyolcaddöntő

17.00-20.45 (10.00-13.45): női 57 kg negyeddöntő, női 75 kg nyolcaddöntő, férfi 57 kg nyolcaddöntő, férfi 81 kg nyolcaddöntő

RÖGBI (Tokiói Stadion) - 1

férfi torna:

9.00 (2.00): a 11. helyért: Koreai Köztársaság-Japán

9.30 (2.30): a 9. helyért: Írország-Kenya

10.00 (3.00): az 5-8. helyért: Kanada-Egyesült Államok

10.30 (3.30): az 5-8. helyért: Koreai-afrikai Köztársaság - Ausztrália

11.00 (4.00): elődöntő: Új-Zéland - Nagy-Britannia

11.30 (4.30): elődöntő: Argentína - Fidzsi-szigetek

16.30 (9.30): a 7. helyért

17.00 (10.00): az 5. helyért

17.30 (10.30): bronzmérkőzés

18.00 (11.00): DÖNTŐ

RÖPLABDA (Ariake Aréna)

férfi torna:

A csoport:

9.00 (2.00): Kanada-Irán

16.25 (9.25): Lengyelország-Venezuela

19.40 (12.40): Japán-Olaszország

B csoport:

11.05 (4.05): Egyesült Államok-Tunézia

14.20 (7.20): Argentína-Franciaország

21.45 (14.45): Brazília-Orosz olimpiai csapat

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)

9.00-16.00 (2.00-9.00): férfi és női trap alapverseny, 1. nap

STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park)

9.00-11.50 (2.00-4.50): három női vagy férfi csoportmérkőzés

15.00-17.50 (8.00-10.50): három női vagy férfi csoportmérkőzés

20.00-22.50 (13.00-15.50): három női vagy férfi csoportmérkőzés

SÚLYEMELÉS (Tokiói Nemzetközi Fórum) - 1

13.50-16.00 (6.50-9.00): férfi 73 kg, B csoport

19.50-22.00 (12.50-15.00): FÉRFI 73 KG, A CSOPORT

TENISZ (Ariake Teniszpark)

11.00-20.00 (4.00-13.00): férfi egyes harmadik forduló, női egyes negyeddöntő, férfi páros negyeddöntő, női páros negyeddöntő, vegyespáros első forduló

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)

9.00-14.30 (2.00-7.30): női egyes csoportmérkőzések, vegyes páros negyeddöntő

18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi egyes csoportmérkőzések

TORNA (Ariake Tornaközpont) - 1

19.15-22.10 (12.15-15.10): FÉRFI EGYÉNI ÖSSZETETT DÖNTŐ

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ) - 5

10.30-13.05 (3.30-6.05): elődöntők, döntők - férfi 100 m gyors (ed), NŐI 200 M GYORS (d), FÉRFI 200 M PILLANGÓ (d), női 200 m pillangó (ed), férfi 200 m mell (ed), NŐI 200 M VEGYES (d), NŐI 1500 M GYORS (d), FÉRFI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d)

19.00-21.30 (12.00-14.30): előfutamok - női 100 m gyors, férfi 200 m hát, női 200 m mell, férfi 200 m vegyes, női 4x200 m gyorsváltó

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)

12.00-18.00 (5.00-11.00): férfi és női szörf, Finndingi, férfi és női 470-es, férfi és női 49-es, Nacra

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok) - 1

10.00-15.20 (3.00-8.20): férfi kard csapatverseny, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért

18.30-20.40 (11.30-13.40): FÉRFI KARD CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

női torna:

A csoport:

15.30 (8.30): Kanada - Dél-afrikai Köztársaság

19.50 (12.50): Hollandia-Spanyolország

B csoport:

14.00 (7.00): Magyarország-Egyesült Államok

18.20 (11.20): Kína-Japán

A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018