Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
Szatmári András a francia Bolade Apithy elleni asszójában a legjobb 16 közé jutásért a férfi kard egyéni versenyében a 2024-es párizsi nyári olimpián a Grand Palais kiállítócsarnokban 2024. július 27-én.
Nyitókép: Illyés Tibor

Szatmári András: csapatként voltunk a páston

Szilágyi Áron a sarkát fájlalja.

A magyar férfi kardválogatott 45-38-ra verte az olaszokat, ezzel bejutott a legjobb négy közé a párizsi olimpián. A három vívó közül Szilágyi Áron nem nyilatkozott, sántikálva fejezte be az asszókat, rögtön az orvosok vették kezelésbe – a sarka fáj a háromszoros olimpiai bajnoknak.

„Alaposan készültünk az olaszok ellen. Jól vívtunk, kisebb hibákkal, de betartottuk amit az edzők kértek, csapatként működtünk, csapatként voltunk a páston is. Így megyünk tovább, már nem foglalkozunk az olaszokkal” – mondta Szatmári András,

Gémesi Csanád pedig határozottan kijelentette, hogy az elődöntőben Irán ellen is ugyanilyen magabiztosan folytatják, legyőzik őket és döntőt vívnak majd.

Szilágyi +2-gyel, Gémesi +-2-vel, Szatmári +3-mal fejezte be.

Az elődöntő 15.50-kor kezdődik, az az Irán lesz az ellenfél, amely egyetlen tussal győzte le az amerikaiakat. A másik ágon Dél-Korea a nagy hátrányból felálló franciákkal találkozik.

Címlapról ajánljuk
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 5. 21:40
×
×
×
×