Infostart.hu
eur:
378.15
usd:
317.56
bux:
130328.22
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta
A későbbi győztes Kós Hubert a férfi 200 méteres vegyesúszás döntője előtt a belgrádi vizes Európa-bajnokságon 2024. június 23-án.
Nyitókép: MTI/Derencsényi István

Díszpolgár lett Kós Hubert

Az olimpiai bajnok úszót Budapest II. kerületének díszpolgárává avatták.

A magyar sportági szövetség (MÚSZ) Facebook-bejegyzése szerint az önkormányzat épületében rendezett ünnepségen az Egyesült Államokban tanuló és edző 21 éves sportoló online kapcsolódott be, a neki járó oklevelet pedig magyarországi edzője, Magyarovits Zoltán és a MÚSZ elnöke, Wladár Sándor vette át Őrsi Gergely polgármestertől.

Kós Hubert tavaly világbajnoki címet nyert 200 méter háton, majd az idei párizsi olimpián is diadalmaskodott ebben a számban.

Címlapról ajánljuk
A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

Egy napon belül a Cadillac, a McLaren és az Aston Martin is bemutatta új versenyautóját, miközben Andrea Kimi Antonellinek közúti balesete volt San Marinóban. A januári, barcelonai bejáratás után szerdától már Bahreinben tesztelnek a csapatok. Vámosi Péter, a motorsportol.hu főszerkesztője az InfoRádióban elemezte az elmúlt időszak legfontosabb történéseit.

Rubio jön, Vance és Trump talán – Szakértő: nem véletlen az időzítés

Marco Rubio amerikai külügyminiszter – miután részt veszegy müncheni konferencián – február közepén Szlovákiába és Magyarországra látogat. Az amerikai külügy szerint a tárcavezető Budapesten magyar kormányzati vezetőkkel egyeztet egyebek mellett a békéről, valamint az amerikai–magyar energetikai partnerségről. Magyarics Tamás (ELTE) emeritus professzor szerint nem véletlen, hogy Rubio éppen most és épp ide utazik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×