Infostart.hu
eur:
384.39
usd:
327.28
bux:
109506.37
2025. december 15. hétfő Valér
Elek Gábor, a magyar válogatott szövetségi kapitánya a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpia férfi kézilabda-bajnokságának B csoportjában játszott Brazília-Magyarország mérkőzésen a Jojogi Nemzeti Sportcsarnokban 2021. július 27-én.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Elek Gábor elégedett lehet

Az újonc Esztergom otthon 27-19-re legyőzte a Kisvárdát a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

A korábbi szövetségi kapitány és FTC-legenda, Elek Gábor vezetőedző csapata egyszer sem volt hátrányban az egész mérkőzésen. Faragó Lea hét gólt lőtt, Herczeg Lili tíz védéssel zárt.

Eredmények: MOL Esztergom-Kisvárda Master Good SE 27-19 (13-8), korábban: MTK Budapest-Dunaújvárosi Kohász KA 31-26 (14-15).

Címlapról ajánljuk
Ez nem szólásszabadság, ez pogrom – Köves Slomó az ausztráliai iszlamista támadásról beszélt

Ez nem szólásszabadság, ez pogrom – Köves Slomó az ausztráliai iszlamista támadásról beszélt

Az Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség vezető rabbija szerint az ausztrál politikai döntéshozók is felelősek abban, hogy a szigetországban megerősödött a radikális iszlám és az antiszemitizmus, ami a Sydney-ben történt vérengzéshez vezetett. Köves Slomó az InfoRádiónak elmondta, hogy az egyik rokona, egy 12 éves fiú is megsebesült a terrortámadásban, amikor repeszeket kapott a nyakába.

Orbán Viktor: hadüzenettel ér fel az orosz vagyon befagyasztása

Orbán Viktor szerint az európai vezetők súlyos hibát követnének el a befagyasztott, 230 milliárd eurós orosz vagyon elkobzásával és Ukrajnának való átadásával. A miniszterelnök a Patrióta műsorában úgy fogalmazott: a lépés jogszerűtlen, beláthatatlan következményekkel járhat, és nemcsak az Európai Uniót sodorhatja válságba, hanem az unokák generációit is eladósíthatja.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.16. kedd, 18:00
Ürge-Vorsatz Diána
fizikus, egyetemi professzor, az Éghajlatváltozási Kormányközi Testület alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×