Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 7. szombat Tamás
Nyitókép: Pixabay.com

Fontos meccs vár a Fradira, spanyol–portugál rangadó – sport a tévében

Kezdődik a vízilabda BL, folytatódik a Roland Garros. Hat Nemzetek Ligája-meccs is képernyőre kerül.

M4 Sport

17.50: Röplabda, női Európa-liga, arany divízió, csoportkör, Ukrajna-Magyarország, Budapest

20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, nyolcas döntő, Belgrád, negyeddöntő, FTC-Telekom Waterpolo - Jug Dubrovnik

Sport 1

19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Balingen

Sport 2

19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Detroit Tigers-Minnesota Twins

Eurosport 1

12.00 és 20.30: Tenisz, Roland Garros, női elődöntők

Eurosport 2

20.00: Golf, PGA Tour, The Memorial Tournament, 1. nap

Spíler 1

17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Ciprus-Koszovó

20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Csehország-Svájc

Spíler 2

17.50: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Bulgária - Észak-Macedónia

20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Spanyolország-Portugália

Arena 4

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észtország-San Marino

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Szerbia-Norvégia

Címlapról ajánljuk
Milliárdok menekülése, avagy így reagált az iráni kriptopiac az amerikai-izraeli támadásra

Milliárdok menekülése, avagy így reagált az iráni kriptopiac az amerikai-izraeli támadásra

Amikor 2026 februárjában izraeli és amerikai légicsapások érték iráni katonai létesítményeket, a reakció nemcsak a diplomáciai térben volt gyors. Az iráni kriptotőzsdékről kevesebb mint két nap alatt akár 2 milliárd dollárnyi digitális vagyon áramlott ki. A blokklánc-adatok szerint a kiutalások volumene a szokásos szint nyolc-tízszeresére ugrott. A történet jól mutatja, hogy a kriptovaluták ma már geopolitikai válságok idején is azonnali pénzügyi menekülőútvonalat jelentenek.

Orbán Viktor Debrecenben: „mi nem keressük a békétlenséget, de mindenre felkészültünk”

„Be fogunk avatkozni maximált árakkal, ha az energiaár elér egy már megfizethetetlen szintet, ehhez mozgósítjuk az ország nemzeti olajtartalékait” –mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a szombati debreceni, 12. háborúellenes gyűlés főszónoka. „Tudni akarjuk, miért furikáznak annyi pénzt az ukránok, és azt is tudni akarjuk, hogy átviszik, vagy ide hozták?” – kérdezte Orbán Viktor, hozzátéve: „az ukránok hamarabb fogynak ki a pénzből, mint mi az olajból. Le fogjuk őket győzni. Nem várok el bocsánatkérést, csak annyit, hogy megnyissák a vezetéket”.
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
Kemény csapással fenyegette meg Trump Teheránt, kezd kiéleződni az ellentét az iráni politikai és katonai vezetés között – Híreink az iráni háborúról szombaton

Kemény csapással fenyegette meg Trump Teheránt, kezd kiéleződni az ellentét az iráni politikai és katonai vezetés között – Híreink az iráni háborúról szombaton

Szombaton már nyolcadik napjába lépett az iráni háború. Izrael újabb nagyszabású csapássorozat hajtott végre a perzsa állam fővárosa, Teherán ellen, a Mehrabad repülőtér lángra kapott. Pár órával később Irán a zsidó állam elleni támadással válaszolt. Folytatódik Irán arab öbölállamok elleni akciója is: Szaúd-Arábia azt jelentette, hogy a Sajbah olaj- és gázmező felé tartó 16 drón semlegesítettek, Dubaj légvédelme pedig szintén lelőtt támadóeszközöket. Délelőtt az iráni politikai vezetés jelezte, hogy befejezik az arab államok támadását, de nagyon úgy fest, hogy a hadsereg és a Forradalmi Gárda ezt máshogy gondolja. Cikkünk folyamatosan frissül a közel-keleti konfliktus eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×