Infostart.hu
eur:
385.71
usd:
328.79
bux:
109761.83
2025. december 17. szerda Lázár, Olimpia
Zlatan Ibrahimovic, az AC Milan csatára az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokságban játszott AC Milan-Verona mérkőzésen a milánói San Siro Stadionban 2020. november 8-án.
Nyitókép: MTI/EPA/ANSA/Matteo Bazzi

Hosszú kihagyás vár Zlatan Ibrahimovicra

A friss olasz bajnok rossz hirt közölt szurkolóival.

Zlatan Ibrahimovic, az olasz bajnok AC Milan svéd csatára térdműtét miatt hét-nyolc hónapig nem futballozhat.

A milánói klub szerdai bejelentése szerint a 40 éves csatárt Lyonban operálták meg artroszkópos eljárással. Az orvosi beavatkozás sikeres volt, és mivel az elülső és az oldalsó keresztszalagot, valamint a meniszkuszt is érintette, Ibrahimovic hét-nyolc hónapig nem futballozhat.

A 121-szeres svéd válogatott klasszis a mostani szezonban mindössze 23 mérkőzésen lépett pályára, ezeken 8 gólt szerzett és 3 gólpasszt adott.

Címlapról ajánljuk
Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Mészáros Andor: stabil lesz Andrej Babis kormánya, de baj esetén az ellenzékből is lehetnek támogatói

Olyan komoly a kormánykoalíció többsége, hogy ez stabil kormányzást vetít előre – értékelt az InfoRádió Aréna című műsorában Mészáros Andor, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar Történeti Intézetének egyetemi docense. Beszélt arról is, mi adja Andrej Babis politikai varázsát.

Döntött az EU: kiderült, mi lesz a benzines és dízel autókkal 2035 után

Stéphane Séjourné iparpolitikáért felelős uniós biztos hangsúlyozta: az EU klímacéljai változatlanok maradnak. Mint mondta, az Európai Bizottság „pragmatikus, mégis a klímacélokkal összhangban álló megközelítést” választott, amely egyúttal „életmentő” lehet az európai autóipar számára.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.17. szerda, 18:00
Magyarics Tamás
külpolitikai szakértő, az Eötvös Loránd Tudományegyetem emeritus professzora
Vegyesen zárt Amerika

Vegyesen zárt Amerika

Ázsiában nagy esést láthattunk ma a tőzsdéken, Európában is bizonytalan hangulatban zajlik a kereskedés: elsősorban a védelmi részvényeket ütik a befektetők, miután tegnap lezárult a berlini békecsúcs, mely során Ukrajna, Európa és az Egyesült Államok vezetői, diplomatái tárgyaltak arról, milyen módon lehetne lezárni a 2014 óta tomboló orosz-ukrán háborút. Erre reagálva nagy esésben van A Brent olaj ára, már 2021 eleje óta nem látott szitnen van a jegyzés. Eközben a magyar tőzsde felülteljesít, ráadásul izgalmakból sincs hiány, hiszen nagyot ralizik a 4iG árfolyama miután kiderült, hogy Washingtonban folytat magas szintű tárgyalásokat Jászai Gellért, a 4iG Csoport elnöke. Amerikában kisebb esést jeleznek az indexek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×