Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 21. vasárnap Tamás
Kazany, 2018. július 6.Brazil szurkolók az oroszországi labdarúgó-világbajnokság negyeddöntőjében játszandó Brazília - Belgium mérkőzés előtt a Kazany Arénánál 2018. július 6-án. (MTI/EPA/Taccjana Zenkovics)
Nyitókép: MTI/EPA/Taccjana Zenkovics

Argentína után Brazília futballválogatottja is kijutott az olimpiára

Utóbbinak a már kvalifikált előbbit kellett legyőznie ehhez, ami meg is történt (3-0).

A címvédő brazil labdarúgó-válogatott ott lesz a tokiói nyári olimpián. A Rio de Janeiróban győztes együttes azzal szerezte meg a kvótát, hogy a dél-amerikai selejtezősorozat vasárnapi zárófordulójában 3-0-ra győzött a már korábban kijutott argentinok ellen.

A brazilok góljait Paulinho és Matheus Cunha (2) szerezte.

Az ötkarikás játékokon 16 válogatott szerepelhet, melyekben 23 éven aluli labdarúgók játszhatnak. Minden csapat három túlkoros futballistát nevezhet.

A tokiói tornára korábban Japán, Franciaország, Németország, Románia, Spanyolország, Új-Zéland, Egyiptom, Elefántcsontpart, a Dél-afrikai Köztársaság, Ausztrália, Szaúd-Arábia, a Koreai Köztársaság és Argentína válogatottja szerzett indulási jogot.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor: már újabb oka is van a háborúra az uniós országoknak, mert odatették a pénzüket Ukrajnába

A Digitális Polgári Körök által szervezett háborúellenes gyűlések közül a legnagyobbra került sor Szegeden szombaton, a Lázár János országjárásának szegedi programjával összekötött eseményen felszólalt a kormányfő is. Arról beszélt, hogy 2026 az utolsó választás az európai háború előtt, a szankciók és a háború 20 milliárd eurót vett el Magyarországtól, a javító-nevelő intézetek most nem jól működnek, a büntetés-végrehajtás alá kell rendelni őket.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×