Infostart.hu
eur:
378.2
usd:
317.52
bux:
130328.22
2026. február 11. szerda Bertold, Marietta

Van Uytvanck és Vondrousova vívja a döntőt a Budapesti tenisztornán

A szombati elődöntőben a belga teniszező nagy csatában győzte le az ötödik helyen kiemelt orosz Jekatyerina Alekszandrovát.

A címvédő Alison Van Uytvanck és a cseh Marketa Vondrousova vívja a vasárnapi finálét a 250 ezer dollár (70 millió forint) összdíjazású budapesti keménypályás női tenisztornán.

A szombati elődöntőben a belga teniszező nagy csatában, öt mérkőzéslabdát hárítva, döntő szett rövidítésben kerekedett az ötödik helyen kiemelt orosz Jekatyerina Alekszandrova fölé, Vondrousova viszont könnyedén, 58 perc alatt győzte le az ugyancsak orosz Anasztaszija Potapovát.

Vasárnap magyar érdekeltség is lesz a BOK Csarnokban: Stollár Fanny a brit Heather Watsonnal az oldalán a páros döntőjében lép majd pályára.

Címlapról ajánljuk
A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

A nagy favorit balesetet szenvedett, beperelték a Cadillacet – még el sem kezdődött a szezon, máris botrányok az F1-ben

Egy napon belül a Cadillac, a McLaren és az Aston Martin is bemutatta új versenyautóját, miközben Andrea Kimi Antonellinek közúti balesete volt San Marinóban. A januári, barcelonai bejáratás után szerdától már Bahreinben tesztelnek a csapatok. Vámosi Péter, a motorsportol.hu főszerkesztője az InfoRádióban elemezte az elmúlt időszak legfontosabb történéseit.

Rubio jön, Vance és Trump talán – Szakértő: nem véletlen az időzítés

Marco Rubio amerikai külügyminiszter – miután részt veszegy müncheni konferencián – február közepén Szlovákiába és Magyarországra látogat. Az amerikai külügy szerint a tárcavezető Budapesten magyar kormányzati vezetőkkel egyeztet egyebek mellett a békéről, valamint az amerikai–magyar energetikai partnerségről. Magyarics Tamás (ELTE) emeritus professzor szerint nem véletlen, hogy Rubio éppen most és épp ide utazik.
inforadio
ARÉNA
2026.02.11. szerda, 18:00
Schiffer András
ügyvéd, volt országgyűlési képviselő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×