Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 11. vasárnap Ágota
Benczés Miklós, a Puskás Akadémia vezetőedzője a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójában a Videoton ellen játszott mérkőzésen a székesfehérvári Sóstói Stadionban 2013. október 19-én. A találkozót a Videoton 3-0-ra megnyerte.
Nyitókép: MTI/Beliczay László

Menesztették Benczés Miklóst a Puskás Akadémiától

A Puskás Akadémia labdarúgócsapatának vezetősége a Paks elleni bajnoki mérkőzést követően felmentette vezetőedzői pozíciójából Benczés Miklóst.

A felcsúti klub honlapja szerint az esztendő utolsó mérkőzésén a Mezőkövesd ellen Komjáti András klubigazgató irányítja a csapatot, míg a vezetőség hamarosan megkezdi a tárgyalásokat a lehetséges utóddal.

Benczést júniusban kettő plusz egy évre nevezték ki vezetőedzőnek.

A Puskás Akadémia 17 forduló után öt győzelemmel, három döntetlennel és kilenc vereséggel, 18 szerzett ponttal a kilencedik helyen áll az OTP Bank Ligában.

A csapat szombaton Arabuli góljával az utolsó percben egyenlített a Paks ellen a felcsúti Pancho Arénában, a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójában. A vendégcsapat a 72. perctől emberhátrányban játszott.

Edzőváltások a labdarúgó OTP Bank Liga 2018/19-es idényében:

2018. július 30./augusztus 12. - Kisvárda: Kondás Elemér helyett Dajka László
2018. augusztus 21./22. - Ferencváros: Thomas Doll helyett Szerhij Rebrov
2018. szeptember 19./27. - Haladás: Michal Hipp helyett Horváth Ferenc
2018. december 8. - Puskás Akadémia: menesztették Benczés Miklóst

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Orbán Viktor a Fidesz-kongresszuson: 20 év kormányzás után is kész vagyok a feladatra

Országos kongresszuson mutatta be a Fidesz–KDNP a 106 egyéni képviselőjelöltjét a 2026-os országgyűlési választások előtt. A kongresszus mottója: „Fidesz – a biztos választás”. Orbán Viktor miniszterelnök felszólította a Fidesz-jelölteket, hogy a Lázárinfókhoz hasonlóan álljanak szóba mindenhol mindenkivel, és mindenképp beszéljenek a háborúról, a migrációról és a genderőrületről. Migránsok vagy biztonság? Gender vagy család? Béke vagy háború? – ez a választások tétje Orbán Viktor szerint.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×