Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil
Szahír, 2018. április 06.Kimi Räikkönen, a Ferrari finn versenyzője a Forma-1-es autós gyorsasági világbajnokság Bahreini Nagydíjának második szabadedzésén a szahíri pályán 2018. április 6-án, két nappal a futam előtt. (MTI/AP/Luca Bruno)
Nyitókép: Luca Bruno

Räikkönennek nagyon megy, ismét ő volt a leggyorsabb

Akárcsak a pénteki második gyakorláson, a harmadik szabadedzésen, szombaton is Kimi Räikkönen, a Ferrari pilótája autózta a leggyorsabb időt a Forma-1-es Bahreini Nagydíjon.

A 2007-ben világbajnok finn mögött ezúttal Max Verstappen, a Red Bull fiatal holland versenyzője érte el a legjobb időt, míg a harmadik utóbbinak a csapattársa, az ausztrál Daniel Ricciardo lett.

A címvédő brit Lewis Hamilton (Mercedes) a negyedik időt produkálta délután.

Eredmény (a formula1.com alapján), élcsoport, 3. szabadedzés:

  1. Kimi Räikkönen (finn, Ferrari) 1:29.868 perc
  2. Max Verstappen (holland, Red Bull) 1:30.393
  3. Daniel Ricciardo (ausztrál, Red Bull) 1:30.452
  4. Lewis Hamilton (brit, Mercedes) 1:30.691
  5. Sebastian Vettel (német, Ferrari) 1:30.719
  6. Valtteri Bottas (finn, Mercedes) 1:30.781

A további program:

  • időmérő edzés 17.00
  • futam vasárnap, 17.10
Címlapról ajánljuk
Az amerikai intézkedés, ami átszabta a világgazdaságot

Az amerikai intézkedés, ami átszabta a világgazdaságot

Egy kansasi gabonasiló árnyékában kezdődik a történet, ami a teljes világgazdaság térképét újrarajzolta. A Trump-korszak vámjai nem epizódnak bizonyultak, hanem tartós fordulatnak. A kérdés ma már nem az, hogy kivezetik-e, hanem az, hogy milyen világrendet eredményez. Jelen írás három forgatókönyvet vázol fel.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
Olajfúrótornyot találtak el az ukrán drónok, ma folytatódnak a béketárgyalások - Háborús híreink szombaton

Olajfúrótornyot találtak el az ukrán drónok, ma folytatódnak a béketárgyalások - Háborús híreink szombaton

Folytatódnak a háború lezárását célzó tárgyalások: Vlagyimir Putyin orosz elnök különmegbízottja, Kirill Dmitrijev szombaton Miamiban találkozik Donald Trump amerikai elnök küldöttével, Steve Witkoffal, valamint Trump vejével, Jared Kushnerrel- - írta a Reuters. Orosz ballisztikus rakéták csapást mértek Odessza Pivdennij kikötőjére, legalább hét ember meghalt, tizenöt megsebesült. Ukrajna arról számolt be, hogy a drónjaik találatot értek a Lukoil tulajdonában lévő Filanovszkij olajfúrótornyon, valamint egy katonai járőrhajón a Kaszpi-tengeren.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×