Infostart.hu
eur:
363.84
usd:
308.4
bux:
0
2026. április 16. csütörtök Csongor

Babos Tímea kikapott Miamiban

Babos Tímea két szoros szettben kikapott a hatodik kiemelt lett Jelena Ostapenkótól a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna női versenyének második fordulójában.

A francia nyílt bajnokság címvédője nagy küzdelemben, 1 óra 37 perc alatt győzte le a világranglista 47. helyén álló magyar teniszezőt pénteken.

"Nagyon nem éreztem jól magamat a pályán és nem éreztem jól a játékot. Annyira akartam nyerni, hogy ez egy picit leblokkolt. Sajnálom, mert így is sok esélyem volt" - nyilatkozta saját honlapján Babos Tímea.
Hozzátette, végig küzdött, de meg kell tanulnia megnyerni az ilyen meccseket, például agresszívabbnak kellene lennie a fontosabb pontoknál.

Címlapról ajánljuk
Bajban a repülési ágazat, a nyári csúcsszezonban Európában is lehetnek gondok a kerozinellátással

Bajban a repülési ágazat, a nyári csúcsszezonban Európában is lehetnek gondok a kerozinellátással

A Hormuzi-szoros lezárása a kerozinellátás miatt jelentős problémákat okoz a légiközlekedésnek, főleg az ázsiai térségben – mondta az InfoRádióban Varga G. Gábor. Az Egek ura című blog szerkesztője hozzátette: már az orosz–ukrán háború is számos gondot okozott az elmúlt négy évben, de az újabb légtérkorlátozások miatt nagyobb kerülőket kell tenniük a járatoknak, miközben a forgalmat illetően is jelentős kapacitások estek ki.

Alkotmányjogász: korlátozható a kormányfő mandátuma, de visszamenőleg egy fontos jogelvbe ütközne

Magyar Péter, a Tisza Párt miniszterelnök-jelöltje a vasárnapi győzelmi beszédében számos közjogi méltóság lemondását követelte, de azt is bejelentette, hogy kormányával két ciklusban maximalizálnák a kormányfői megbízatást. Az InfoRádió ezek jogi és alkotmányos hátteréről kérdezte Stánicz Péter alkotmányjogászt.
inforadio
ARÉNA
2026.04.16. csütörtök, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
Iráni hajóra csapott le Amerika, fordulópont jöhet a napokban - Híreink az iráni konfliktusról csütörtökön

Iráni hajóra csapott le Amerika, fordulópont jöhet a napokban - Híreink az iráni konfliktusról csütörtökön

Aktívan dolgoznak az amerikai hadihajók az iráni blokád fenntartásán: a CENTCOM közölte, hogy ma reggel visszafordítottak egy iráni hajót, amelyik át akart hatolni a lezáráson. Közben Donald Trump amerikai elnök közölte: ma várhatóan tárgyal egymással Libanon és Izrael a Hezbollah-IDF közt dúló katonai konfliktus legalább átmeneti rendezéséről. A héten Amerika is tárgyalhat Iránnal, bár erről még csak másodkézből jönnek információk, hivatalos bejelentés nincs. Cikkünk folyamatosan frissül a közel-keleti konfliktus csütörtöki eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×