Infostart.hu
eur:
384.95
usd:
327.73
bux:
109837.25
2025. december 15. hétfő Valér

Tragikus hirtelenséggel elhunyt Jarrod Bannister

Váratlanul elhunyt a kétszeres ausztrál olimpikon, Nemzetközösségi Játékok-bajnok gerelyhajító, Jarrod Bannister.

A mindössze 33 éves sportoló halálának körülményeiről egyelőre nem sokat tudni, de a BBC szerint kizárható az idegenkezűség. Az ausztrál sportoló Hollandiában élt és edzett.

Jarrod Bannister 2008-as, 89.02 méteres legnagyobb dobása ausztrál rekordnak számít.

Utoljára 2012-ben indult olimpián.

2013-ban 20 hónapos eltiltást kapott, mert nem jelent meg három doppingszűrésen sem. Erről azt mondta, nem önszántából hagyta ki a teszteket.

Címlapról ajánljuk
Bendarzsevszkij Anton: Ukrajna csak a NATO-tagságról mondana le, de arra nem is volt reális esélye

Bendarzsevszkij Anton: Ukrajna csak a NATO-tagságról mondana le, de arra nem is volt reális esélye

Bár az áprilisi és az augusztusi tárgyalások nem hoztak valódi áttörést, most ígéretesnek tűnnek a fejlemények. Ukrajna biztonsági garanciák mellett hajlandó lemondani a NATO-tagságról. Ezt Volodimir Zelenszkij ukrán elnök jelentette be, mielőtt vasárnap Berlinben tárgyalóasztalhoz ült az Egyesült Államok kormányzati delegációjával.

Ondré Péter: a minőségi hal egyáltalán nem olyan elérhetetlenül drága, mint ahogy sokan mondják

Az Agrármarketing Centrum ügyvezetője az InfoRádióban arról beszélt, hogy bár most már több halat esznek a magyarok, a fogyasztás még mindig rendkívül alacsony, és az egész éves fogyasztás harmada az advent időszakra korlátozódik. Pedig EU-s szinten két halfajta tenyésztésében és feldolgozásában is élen járunk.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.15. hétfő, 18:00
Mészáros Andor
az Eötvös Loránd Tudományegyetem BTK Történeti Intézetének docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×