INFORÁDIÓ
2022. december 7. szerda
Ambrus

labdarúgás

európa-liga

menetrend

Hollandiában kezd a Manchester United - íme az Európa Liga menetrendje

InfoRádió / MTI

A Manchester United a Feyenoord vendégeként kezdi meg a labdarúgó Európa Liga csütörtökön rajtoló csoportkörét.

A nyár óta a portugál José Mourinho által irányítutt MU még a Fenerbahcéval, illetve a Zorija Luhanszkkal küzd majd meg a továbbjutásért.

A 48 csapatot 12 csoportba sorsolták be, mindegyikből az első és a második helyezett jut tovább. A 24 együtteshez a kieséses szakaszban csatlakoznak a Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik helyezettjei.

Az EL csoportszakaszának további játéknapjai: szeptember 29., október 20., november 3., november 24., december 8.

A döntőt május 24-én játsszák Stockholmban.

Európa Liga, csoportkör, 1. forduló (az UEFA honlapjáról):

A csoport:

Feyenoord (holland)-Manchester United (angol) 19.00

Zorija Luhanszk (ukrán)-Fenerbahce (török), Odessza 19.00

B csoport:

APOEL (ciprusi)-Asztana (kazah) 19.00

Young Boys (svájci)-Olimpiakosz Pireusz (görög) 19.00

C csoport:

RSC Anderlecht (belga)-Gabala (azeri) 19.00

FSV Mainz 05 (német) - Saint-Étienne(francia) 19.00

D csoport:

AZ Alkmaar (holland)-Dundalk (ír) 19.00

Makkabi Tel-Aviv (izraeli) - Zenit (orosz) 19.00

E csoport:

Viktoria Plzen (cseh)-AS Roma (olasz) 19.00

Astra Giurgiu (román)-Austria Wien (osztrák) 19.00

F csoport:

Sassuolo (olasz)-Athletic Bilbao (spanyol) 19.00

Rapid Wien (osztrák)-Genk (belga) 19.00

G csoport:

Standard Liege (belga)-Celta Vigo (spanyol) 21.05

Panathinaikosz (görög)-Ajax Amsterdam (holland) 21.05

H csoport:

Konyaspor (török)-Sahtar Donyeck (ukrán) 21.05

Braga (portugál)-Gent (belga) 21.05

I csoport:

Nice (francia)-Schalke 04 (német) 21.05

Salzburg (osztrák)-Krasznodar (orosz) 21.05

J csoport:

Qarabag (azeri)-Slovan Liberec (cseh) 17.00

PAOK (görög)-Fiorentina (olasz) 21.05

K csoport:

Southampton (angol)-Sparta Praha (cseh) 21.05

Internazionale (olasz) - Hapoel Beer Sheva (izraeli) 21.05

L csoport:

Osmanlispor (török)-Steaua Bucuresti (román) 21.05

Villarreal (spanyol)-FC Zürich (svájci) 21.05

A címlapról ajánljuk

×
×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018