393.14
366.54
0

Döntetlen a Szolnok-Eger rangadó

Hiába vezetett kétszer is három góllal a Szolnok, a "feltámadt" Eger Szívós Márton vezérletével kiegyenlített, döntetlennel ért véget a nagy rangadó. A 10-10-re végződött találkozó után a szolnokiak továbbra is öt ponttal vezetnek az egriek ellen.

A világ legerősebb bajnokságának számító magyar pólóliga első és második helyezettje játszik egymással a Tisza-parton: Szolnok-Eger csúcsderbi.

Vaszpenszki góljával vezet az Eger, 0-1
Varga Dániel egyenlített, 1-1
Madaras Norbert balkezes lövésével vezet a Szolnok, 2-1
Kiss Gábor is beszáll a Szolnokba, azonnal ötöst harcolt ki. Varga Dániel büntetőjét Braniszlav Mitrovics kivédte. Mindkét csapatnál remekelnek a kapusok.
Erre rácáfolt Decker Attila egy tőle szokatlan mozdulattal. A negyed utolsó pillanataiban Angyal Dániel távoli lövését beengedte, 2-2.
A  második negyed szolnoki góllal kezdődött: Mitrovics ejtett Mitrovics kapujába. Sztefan lőtte Braniszlavnak, 3-2.
Milos Csuk sokáig lóbált, s miután nem támadták meg igazán, belőtte a felsőbe, 3-3.
Technikailag nagyon nehéz mozdulat egy világklasszistól: Varga Dániel lőtte a kapuba a labdát. 4-3.
varga ismételt: kötésig kiemelkedve bombázott a felső sarokba. Először vezet kettővel a Szolnok, 5-3.
A nagyszünetben két góllal vezet a listavezető.
Megint szolnoki góllal kezdődött a negyed. Zsivko Gocics egyedül maradt, s ezt kihasználva a jobb felső sarokba pattintotta a labdát. Neki ez ziccer volt... 6-3
Emberelőnyből Hárai szépített, 6-4.
Varga Dénes elhajolt, aztán csuklóból bepattintotta a labdát az egri kapuba. Nagyon fontos gólt lőtt, 7-4.
Biros Péter is feliratkozott a gólszerzők közé, büntetőből hozta egy kicsit közelebb az egrieket a Szolnokhoz, 7-5.
Már csak egy gól a Szolnok előnye: Milos Csuk távolról szép, helyezett lövéssel szépített, 7-6.
Három másodperccel a negyed vége előtt Szívós Márton szabadrúgásból kiegyenlített, 7-7. Minden kezdődik előről az utolsó negyedben.
Az utolsó játékrészre a Szolnok kapust cserél, Nagy Viktor készül.
Ismét vezet a Szolnok, büntetőből Varga Dénes lőtt gólt. 8-7
Szívós Márton gyönyörű góllal egyenlített ismét, 8-8.
Potyognak a gólok, Alekszics góljával vezet a Szolnok, 9-8.
Csuk is bebombázta, 9-9.
Milan Alekszics emberelőnyből bevágta a Szolnok vezető gólját, 10-9.
Szívós Márton nagy lövésével kiegyenlített, 10-10.
Edző nélkül a hazai csapat: Cseh Sándor piros lapot kapott.