Infostart.hu
eur:
362.11
usd:
310.7
bux:
150755.02
2026. augusztus 27. csütörtök Gáspár

Elfújta a szél az északi összetett csapatversenyét

A viharos szél miatt félbe kellett szakítani az északi összetett csapatversenyét a torinói téli olimpián. A kora délutáni órákban megpróbálták folytatni a viadalt, de a rossz idő miatt csütörtökre halasztották.

A viharos szél miatt félbe kellett szakítani az északi összetett csapatversenyét a torinói téli olimpián.

A versenybíróság a második ugrósorozat közben arról döntött, hogy az irreális időjárási körülmények miatt elhalasztja a folytatást.

A kora délutáni órákban megpróbálták befejezni a viadal első szakaszát, de az újabb kísérlet is kudarcba fulladt.

Az illetékesek ezután úgy határoztak, hogy csütörtökön 9 órától - a második ugrással - folytatódik a csapatverseny, a 4x5 km-es sífutás pedig aznap, 15 órakor kezdődik.

Az előrejelzés viszont csütörtökre sem ígér jó időt, ezért úgy döntöttek, hogy ha akkor sem sikerül befejezni a küzdelmeket, egy későbbi időpontban elölről kezdik az egész versenyt.

Címlapról ajánljuk
Két magyar is eltűnt Nepálban

Két magyar is eltűnt Nepálban

Súlyos áradások pusztítottak Nepál himalájai határvidékén, legalább 157 halálos áldozatot követelve, miközben több mint 380 ember hollétéről nem tudnak. Az eltűntek között két magyar állampolgárt is hivatalosan regisztráltak, és nem kizárt, hogy további magyarok is érintettek lehetnek. A magyar Külügyminisztérium és az újdelhi nagykövetség a nepáli hatóságokkal együttműködve követi az eseményeket, a kutató-mentő munkálatok nagy erőkkel zajlanak - közölte a tárca.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×