Infostart.hu
eur:
353.51
usd:
309.39
bux:
142439.52
2026. július 6. hétfő Csaba

Hétfőn lesz Dalnoki Jenő temetése

Hétfőn a rákospalotai temetőben kísérik utolsó útjára Dalnoki Jenőt, a Ferencváros szombaton elhunyt legendás edzőjét, játékosát.

Hétfőn háromnegyed egykor, a rákospalotai temetőben kísérik utolsó útjára Dalnoki Jenőt, a Ferencváros örökös edzőjét, olimpiai bajnok labdarúgóját.

A neves szakember életének 74. évében, súlyos betegség után, szombaton halt meg.

Dalnoki Jenő több mint három évtizedet töltött a Ferencvárosnál. Játékosként 283 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, és 1963-ban, majd egy évvel később is bajnoki címet szerzett a csapattal.

Edzőként 1976-ban lett aranyérmes az FTC-vel. A fővárosi klub örökös bajnoka az ifjúsági válogatott kapitánya is volt.

Címlapról ajánljuk
Az időskor alkonya – 15-20 ezer hely hiányzik a rendszerből, későn döntenek a családok az otthon mellett

Az időskor alkonya – 15-20 ezer hely hiányzik a rendszerből, későn döntenek a családok az otthon mellett

Az Irmák Nonprofit Kft. és az Europion közös felmérése szerint a magyar idősek többségét a betegségek, a demencia, valamint a pénzügyi gondok foglalkoztatják, ugyanakkor az idősödő lakosság 39 százaléka nem tervez idősek otthonába költözni. Szebenszki Balázs, a 25 éve időselhelyezéssel foglalkozó, több otthont is üzemeltető Irmák Nonprofit Kft. cégvezetője az InfoRádió kérdéseire válaszolt.

Magyar Péter nélkül tart rendkívüli ülést az Országgyűlés, a kormányfő nyaralni is megy

Újabb kétnapos rendkívüli ülést tart hétfőn és kedden a parlament, a képviselők egyebek között az elmúlt rendszer titkosszolgálati tevékenységének feltárásáról és az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára létrehozásáról szóló törvény módosításáról is szavaznak majd.
inforadio
ARÉNA
2026.07.06. hétfő, 18:00
Kovács Erik
a Mathias Corvinus Collegium Klímapolitikai Intézet vezető kutatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×