Két évvel ezelőtt iszlám szélsőségesek sáncolták el magukat az iszlámábádi Vörös Mecsetben. A hatóságok megostromolták az épületet, miután a felfegyverzett radikálisok elutasították a megadást. Az ostromban 102-en meghaltak, köztük 11 biztonsági ember.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







