Infostart.hu
eur:
355.56
usd:
311.49
bux:
142467.45
2026. július 11. szombat Lili, Nóra

Terrorgyanú miatt őrizetbe vettek egy férfit Londonban

Londonban őrizetbe vettek egy férfit, akinek a Scotland Yard szerint köze volt a július 21-ei sikertelen merényletkísérletekhez.

A hatóság tájékoztatása alapján a 23 éves férfit a Gatwick repülőtéren fogták el terrorcselekményre adott megbízás, illetve annak előkészülete miatt.

Londonban július 21-én a két héttel korábbi merénylethez hasonlóan három londoni metrón és egy buszon akartak bombát robbantani a terroristák, de a gyújtószerkezetek nem léptek működésbe.

Eddig 15 ember ellen emeltek vádat, illetve készítenek elő vádemelési javaslatot a robbantási kísérlettel összefüggésben.

Címlapról ajánljuk
70 ezer ember Oslo utcáin, „kifosztott” mezboltok, viking evezés – Kovács Péter a norvég focilázról

70 ezer ember Oslo utcáin, „kifosztott” mezboltok, viking evezés – Kovács Péter a norvég focilázról

A brazilok legyőzése a nyolcaddöntőben igazi világraszóló eredmény volt, Norvégia megérdemelten van ott a világ legjobb nyolc csapata között – mondta az InfoRádióban a korábbi magyar válogatott labdarúgó, aki csaknem 25 éve él már Norvégiában. A korábbi gólkirály szerint az Anglia elleni negyeddöntő teljesen más meccs lesz, és bár Harry Kane-ék az esélyesebbek, akár még tovább is íródhat a norvég csodasztori.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×