Infostart.hu
eur:
354.35
usd:
300.68
bux:
134545.2
2026. május 10. vasárnap Ármin, Pálma
Fotó: Evan Mahmud Shuvo: https://www.pexels.com/hu-hu/foto/kez-technologia-kezeben-tart-kezben-tart-4812315/
Nyitókép: Evan Mahmud Shuvo: https://www.pexels.com/hu-hu/foto/kez-technologia-kezeben-tart-kezben-tart-4812315/

Másfél millió power bank robbanhat fel

Az Anker visszahívja a PowerCore 10000 (A1263) power bankot: tűz- és robbanásveszély miatt

A 24.hu a Verge alapján azt írja, hogy a lítium-ion akkumulátor meghibásodása tüzet és robbanást okozhat. Az Egyesült Államokban már 19 baleset történt ennel a töltőnél, amelyek kisebb égési sérülésekkel és jelentős anyagi kárral jártak.

A visszahívás körülbelül 1,16 millió darabot érint, melyeket 2016 júniusa és 2022 decembere között értékesítettek.

Az érintett készülékek az oldalukra gravírozott Anker logóról és az alsó szélükre írt A1263 modellszámról azonosíthatók.

Bár a visszahívás elsősorban az Egyesült Államokban értékesített darabokra vonatkozik, de azért érdemes ellenőrtizni a sajátunkat is.

Az Anker a visszahívott power bankokért 30 dollár értékű kupont vagy egy másik hordozható töltőt kínál fel.

Fotónk illusztráció.

Címlapról ajánljuk
Így nézett ki az új parlamenti ciklus ünnepélyes nyitónapja
Fanfártól a táncig

Így nézett ki az új parlamenti ciklus ünnepélyes nyitónapja

Hatalmas tömeg előtt ért véget a Kossuth téren Magyar Péter első miniszterelnöki napja, a hivatalba lépő kormányfő kemény szavakkal kelt ki Sulyok Tamás államfői működése ellen, Forsthoffer Ágnes házelnökként az övétől eltérő fellépéssel kezdte meg házelnöki munkáját. Megalakultak a parlamenti frakciók is, a kormány viszont most még nem lépett hivatalba, így érdekes helyzet állt elő, aminek egy pikáns magánéleti szála is van.
inforadio
ARÉNA
2026.05.11. hétfő, 18:00
Lakatos Júlia a Méltányosság Politikaelemző Központ stratégiai igazgatója
Kiszelly Zoltán a Századvég politikai elemzési igazgatója
Megalakult az új Országgyűlés: Magyar Péter az új miniszterelnök, kedden folytatódik a munka

Megalakult az új Országgyűlés: Magyar Péter az új miniszterelnök, kedden folytatódik a munka

Különleges időpontban, ma várható az új parlament alakuló ülése, ahol az április 12-i választások eredményeként soha nem látott kétharmados többséggel (141 fővel) rendelkezik a Magyar Péter vezette Tisza Párt. Folyamatosan frissülő tudósításunkban a helyszínről jelentkezünk és számolunk be az Országházban és azon kívül zajló eseményekről. Az ülés délelőtti szakaszában a képviselők és miniszterjelöltek többször is nyilatkoztak a sajtónak, ez alapján már most ki lehet jelenteni: nagyon komoly tempójú törvényalkotás fog zajlani a következő hetekben, hónapokban. Egyszerre kell több fajsúlyos kérdésben is döntést hoznia a kormánynak, majd a parlamentnek. Délután már Magyar Péter lehet az ország új miniszterelnöke, aki két beszéddel is készül megválasztása alkalmából.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×