Infostart.hu
eur:
359.17
usd:
314.73
bux:
140842.29
2026. július 8. szerda Ellák
Nyitókép: otpmobil.hu

Hajnalban számos OTP-szolgáltatás leáll

Hétfőn hajnalban nem tud fizetni mondjuk a benzinkúton, az OTP Bank hivatalos tájékoztatása szerint teljes körű szolgáltatáskiesés várható a digitális rendszerekben.

A leállás éjfél után kezdődik, és néhány órán keresztül fog tartani. Azt írják:, hogy nem lesz elérhető az InternetBank, a MobilBank, az eBIZ szolgáltatás, az Electra, a SmartBróker alkalmazás, valamint a Vámpénztári rendszer.

Ebben az időszakban az OTP Bank kártyás fizetési rendszere sem lesz elérhető, ezért a fizetési terminálokon és online felületeken nem lehet majd tranzakciót végezni, továbbá OTP logós kártyákkal nem lehet majd fizetni és készpénzt felvenni - olvasható a közleményben.

További leállások

2025. május 17-én 10 órától várhatóan a késő esti órákig átmenetileg nem lesz elérhető a fizetési kérelem szolgáltatás, így ebben az időszakban nem lehet majd fizetési kérelmet kezdeményezni.

2025. május 17-én várhatóan 21 és 22 óra között 20 percig, illetve május 18-án hajnali 3 és 5 óra között szintén 20 percig nem lesz elérhető az azonnali fizetési szolgáltatás, tehát ebben a két 20 perces időszakban nem lehet majd utalást indítani.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter sajtótájékoztatót tartott, a Zelenszkij-találkozójáról is beszélt a NATO-csúcson

Magyar Péter sajtótájékoztatót tartott, a Zelenszkij-találkozójáról is beszélt a NATO-csúcson

Oroszország a brutális agresszor, és Ukrajnának megvan a joga, hogy megvédje területi integritását. Folytatjuk humanitárius segítségnyújtásunkat Ukrajna számára, de Magyarország nem fog fegyvereket vagy katonákat küldeni Ukrajnába – hangsúlyozta Magyar Péter az ankarai NATO-csúcson tartott tájékoztatóján. A miniszterelnök elmondta: volt egy rövid találkozója Zelenszkij ukrán elnökkel, és megállapodtak, hogy a közeljövőben kétoldalú találkozót tartanak.

Ballai Attila: még jól is elsülhet a Szöllősi György elleni bizalmatlansági indítvány elbukásával előállt helyzet

A sportújságíró-szövetség InfoRádiónak nyilatkozó tagja szerint a sportkormányzat szét tudja választani a bizalmatlansági indítványhoz vezető Szöllősi-kezdeményezéseket és a tagság véleményét, ráadásul az eddigi elnökség többségben is maradt a tagság szavazása után.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×