Infostart.hu
eur:
357.87
usd:
307.42
bux:
129728.5
2026. május 25. hétfő Orbán

Felemásan alakultak a forintárfolyamok

A forint gyengült szerda estére az euróval szemben a délutáni és a reggeli szinthez képest egyaránt. Ugyanakkor a svájci frankkal összevetve a forint este erősebb volt, mint délután és reggel a nemzetközi devizapiacon.

Szerdán este nyolc óra körül az euró 274,36 forint volt, délután négykor 273,77 forinton, kora reggel 273,60 forinton állt.

Az euró idén eddig 1,40 százalékkal drágult a forinthoz képest.

A svájci frank árfolyama szerda este 204,89 forint volt, délután négykor 206,02 forint, reggel pedig 205,12 forint.

A dollárt 199,13 forinton jegyezték szerda este. A kedd késő esti 198,82 forintos árfolyamhoz képest a dollár 0,16 százalékkal drágult szerda estére. A dollár az idén eddig 5,30 százalékkal erősödött a forinthoz képest.

Az euró 0,26 százalékkal 3,8925 zlotyra gyengült kedd késő estéhez képest.

Címlapról ajánljuk

Széles körű fizetéscsökkentést jelentett be Magyar Péter

Radikálisan csökken a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők, a polgármesterek, valamint az állami vállalatok vezetőinek fizetése – jelentette be Magyar Péter miniszterelnök.
inforadio
ARÉNA
2026.05.25. hétfő, 18:00
Zsidai Zoltán Roy
gasztronómiai szakember, a Zsidai-csoport tulajdonosa, ügyvezetője
Putyin bajban van, bevetették az Oresnyiket Ukrajna ellen – Ukrajnai háborús híreink vasárnap

Putyin bajban van, bevetették az Oresnyiket Ukrajna ellen – Ukrajnai háborús híreink vasárnap

Kaupo Rosin, az Észt Külügyi Hírszerző Szolgálat vezetője a CNN-nek elemezte a helyzetet. Szerinte Vlagyimir Putyin orosz elnök egyre nagyobb gondban van, a frontvonalon nem képes elérni sikereket, folyamatosan növekednek a veszteségek, miközben már nem képesek elegendő embert toborozni. Az ukrán csapások közben egyre nagyobb károkat okoznak a hátországban. Volodimir Zelenszkij ukrán elnök bejelentette, hogy az amerikai és európai partnerektől származó értesülések szerint Oroszország az Oresnyik rakétarendszerrel készül csapást mérni Ukrajnára. Kijev jelenleg is ellenőrzi ezeket az információkat - számolt be a RBK. Cikkünk folyamatosan frissül az orosz-ukrán háború legfrissebb eseményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×