Infostart.hu
eur:
385.03
usd:
328.64
bux:
0
2026. január 21. szerda Ágnes

Emelkedik a BUX, gyengül a forint

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 159,30 pontos emelkedéssel, 23.485,71 ponton nyitott pénteken. A csütörtöki záró értékhez képest ez 0,68 százalékos erősödést jelent.

A Mol és az OTP árfolyama egyaránt 0,6 százalékkal emelkedett: az olajpapír 20.540, a bankpapír 5.934 forinton nyitott.

A Magyar Telekom 0,2, a Richter 0,7, az Egis 0,4 százalékkal erősödött.

Tőzsdenyitáskor egy euró 272,92, egy dollár 192,37, egy svájci frank 200,91 forintot ért.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Az ENSZ drága konkurenciáját szervezi Donald Trump  – Németország kivár

Az ENSZ drága konkurenciáját szervezi Donald Trump – Németország kivár

Németországra is számít az amerikai elnök abban a „béketanácsban”, amelyet első lépésben a gázai konfliktus megoldására, hosszabb távon az ENSZ felváltására kíván létrehozni. A német kormány még nm döntött arról, hogy elfogadja-e az invitálást, mindenesetre Friedrich Merz kancellár szerdán a davosi világgazdasági fórumon erről is tárgyalni akar Donald Trumppal.

Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Az a focista válik igazán meghatározó szereplővé – főleg Angliában –, aki időben felveszi a ritmust, jól beilleszkedik, sokan követik őt a közösségi platformokon és tömegesen megvásárolják a mezét – mondta az InfoRádióban a sportközgazdász. Úgy véli, a Tóth Alexéhez hasonló transzferekhez komoly nemzetközi kapcsolatok szükségesek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy sportmenedzsment szempontjából is sokat fejlődött a magyar futball.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×