Infostart.hu
eur:
356.25
usd:
308.66
bux:
131975.83
2026. június 10. szerda Gréta, Margit

Az OTP a legértékesebb védjegyünk

Az OTP Bank a legértékesebb magyar védjegy - közölte az Európai Védjegy Intézet ügyvezető igazgatója.

Gerhard Hrebicek a magyar védjegyekről a Magyar Szabadalmi Hivatal közreműködésével először készített felmérés eredményét ismertetve elmondta: Magyarországon hatvan magyar védjegyet vizsgáltak, ezek közül az OTP Bank 99,3 milliárd, a Szerencsejáték Zrt. 96,3 milliárd, a Mol 70,2 milliárd, a Danubius Hotels Group 47,2 milliárd, a Magyar Posta 47 milliárd forint védjegyértéket képvisel.

Az Európai Védjegy Intézet független szakmai szervezet, amely évente rangsorolja az egyes országokban a védjegyeket a tényleges vagyoni értékük alapján. Az idén 24 országban több mint 3 ezer védjegyet elemeztek.

Címlapról ajánljuk
Korrupció, vagyonnyilatkozatok, kekvák, egyetemek – pontosan mi van a hatalmas korrupcióellenes tövénycsomagban? Itt vannak a részletek

Korrupció, vagyonnyilatkozatok, kekvák, egyetemek – pontosan mi van a hatalmas korrupcióellenes tövénycsomagban? Itt vannak a részletek

Hogy Magyarország hozzáférhessen az uniós pénzekhez, hatalmas, 110 oldalas törvényjavaslat-csomagot nyújtott be a kormány az Országgyűlésnek. Magyar Péter miniszterelnök hangsúlyozta: csak korrupcióellenes intézkedések és az egyetemi autonómia visszaadása van benne – nem volt szó se migrációról, se Ukrajnáról, se genderről és más ideológiai kérdésekről, az EU nem támasztott semmilyen más feltételt a 6000 milliárd forintnyi EU-pénzhez. Itt vannak a részletek, hogy mi is van a törvénycsomagban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.10. szerda, 18:00
Gál Katalin
a Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesülete elnök-igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×