Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 12. hétfő Ernő
Nyitókép: Pixabay

Télikabát, napszemüveg, frontérzékenyeknek gyógyszer - időjárás

A reggeli melegfront után hidegfront érkezik a Kárpát-medencébe - "rendes" szél lesz.

Időjárási frontok jönnek és mennek, a reggeli melegfront után hideg jön, a hullámzó frontrendszer pedig erőteljes széllel jár csütörtökön.

A hajnali minimumhőmérsékletek -6 fok és fagypont között alakultak.

Napközben viszont 0-8 fok a csúcs már, felhő sem lesz olyan sok, keleten várható hidegebb, a főváros környékén 5 fok lesz árnyékban.

Estefelé csapadékkal jön a hidegfront, péntek-szombaton pedig újabb melegfront jön, amelyet hidegfront követ.

Címlapról ajánljuk
Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

A mesterséges intelligencia immár az amerikai politika hagyományos rendszerét is felforgathatja. Egy washingtoni központú nonprofit szervezet szerint az AI lehet a kulcs ahhoz, hogy – több évtized után – független jelöltek újra bejussanak az Egyesült Államok Képviselőházába,és ezzel alapjaiban változtassák meg a törvényhozás erőviszonyait.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×