Infostart.hu
eur:
387.49
usd:
330.69
bux:
109547.02
2025. december 18. csütörtök Auguszta
Nyitókép: Forrás: YouTube

Békésen robogott a sötét M3-ason, amikor... – videó

...hirtelen feltűnt egy nagy valami a reflektor fényében. Csattanás, nagy manőverezés, hogy ne veszítse el teljesen a sofőr az uralmat az autója fölött, aztán derült ki, hogy egy vaddisznó volt az.

Csütörtök éjjel, éjfélhez közeledve az M3-ason ütött egy autós egy vaddisznót.

A fedélzeti kamera rögzítette az esetet, a sötétből hirtelen feltűnő vadat és az ütközést, majd azt, hogy a sofőr majdnem elveszíti a kontrollt az autója fölött. A bpiautosok.hu mutatta be az esetet.

Az oldal figyelmeztet, hogy

elkezdődött a vadgázolások szezonja.

Az Infostart korábban itt írt arról, hogyan történik vadgazolás esetén a kárrendezés. Az ilyen balesetekért akkor fizet a biztosító, ha az autó tulajdonosának volt Casco biztosítása, vagy vadkárra kiegészítő biztosítást kötött, amely már több cégnél elérhető – mondta a biztosítási szakember.

Kiderült, hogy azokban az esetekben, amikor sem a vadásztársaság, sem az autó vezetője nem okolható az ütközésért, a baleset mindkét résztvevője viseli a saját kárát. Vagyis az autó tulajdonosa a gépjárműben esett kárt viseli, míg a vadgazdálkodással foglalkozó szervezetnek le kell írnia az elhullott vad értékét.

Címlapról ajánljuk

Gazdatüntetés Brüsszelben: borult az eredeti akciózási terv, útlezárások jönnek az EU-csúcs helyszínén

Európai egység alakult ki a gazdatársadalomban a mostani brüsszeli tiltakozást illető két ügyben: senki nem szeretne nagy mennyiségű, ellenőrizetlen dél-amerikai élelmiszer ellen küzdeni a piacért, illetve a green dealből adódó átállás anyagi terheit sem vállalnák a jelenlegi formájában. A tüntetés eredeti programját borították az éjszakai akciózások, amelyek jelenleg ott zajlanak, ahol a zárolt orosz vagyont Brüsszelben őrzik. Helyszíni tudósítás.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.19. péntek, 18:00
Gálik Zoltán
a Budapesti Corvinus Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×