Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 7. szombat Tamás

Ez a nyár még nem produkált olyan időjárást, amilyent most kapunk!

A következő napokban mindenütt eláll az eső, időjárási szempontból a nyár egyik legnyugodtabb periódusa következik - írja a met.hu.

Kedd délelőtt a déli megyék kivételével sokfelé kisüt a nap, délutánra délen is várható napsütés. A déli órákig az Alföldön néhol még előfordulhat zápor, később mindenütt csapadékmentes lesz az idő.

Az élénk északi szelet a Dunántúlon, valamint a Tiszántúlon többfelé kísérik erős széllökések. A csúcshőmérséklet 23 és 28 fok között valószínű, a magasabb értékekkel északnyugaton, az alacsonyabbakkal pedig délen.

Késő estére 14 és 19 fok közé hűl le a levegő.

Az előttünk álló héten folyamatosan melegszik a hőmérséklet, jövő hét elején várhatóan 32 fok lesz a napi maximum.

Címlapról ajánljuk
Durva erőszakhullám tört ki Mexikóban a hírhedt drogbáró kiiktatása után – veszélyben a foci-vb-rendezés?

Durva erőszakhullám tört ki Mexikóban a hírhedt drogbáró kiiktatása után – veszélyben a foci-vb-rendezés?

A mexikói hadsereg amerikai információkra támaszkodva, összehangolt akcióban fogta el az ország egyik legnagyobb és legmilitarizáltabb kartelljének vezetőjét, aki belehalt sérüléseibe. Balogh Máté Gergely, a Migrációkutató Intézet vezető kutatója az InfoRádióban elmondta: középtávon az utódlási harc okozhat komoly gondokat Mexikóban, és szerinte ha a kormány nem tud garanciákat felmutatni a FIFA-nak arra, hogy biztonságos körülmények között lehet lebonyolítani a nyári vb-mérkőzéseket, illetve fogadni a szurkolókat, akkor akár még a rendezési jogot is elvehetik Guadalajarától, ahol a kartell egyik központja van.

Hazamehettek az ukránok, de a pénz maradt

Pénteken kora este elhagyta Magyarországot és visszatért Ukrajnába az a hét pénzszállító alkalmazott, akiket a Terrorelhárítási Központ (TEK) vett őrizetbe egy nagyszabású csütörtöki akció során. Bár a személyi szabadságuk korlátozása megszűnt, a lefoglalt 27 milliárd forintnyi valuta és a 9 kilogrammnyi arany sorsa továbbra is feszültségforrás a két ország között.
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×