Infostart.hu
eur:
386.47
usd:
330.03
bux:
110405.74
2025. december 20. szombat Teofil

Kirúgták, mert hősként viselkedett

Elbocsátottak egy floridai pincért, miután megállított egy késsel hadonászó támadót. Igaz, azóta a férfinak már számos helyen ajánlottak állást.

Juan Canales akkor lépett akcióba, amikor egy késsel felfegyverzett támadó megpróbálta ellopni a Fort Lauderdale-ben lévő thai étterem egyik vendégének robogóját.

A pincér lefegyverezte a támadót, és három másik férfival együtt visszatartotta a rendőrök megérkezéséig. Ezután egy órán át beszélgetett a rendőrökkel és újságírókkal, majd visszament dolgozni - az ebédidő után azonban a főnöke kirúgta, mert idegesítette a felhajtás, ami a történtek miatt alakult ki.

Miután azonban a helyi sajtó beszámolt a történtekről, Juan Canalest elárasztották állásajánlatokkal, egyebek mellett egy másik étterem és egy elektronikai cikkeket javító cég is munkát kínált neki. Utóbbi tulajdonosa megjegyezte: nevetséges, hogy a férfit azért rúgták ki, mert hősként viselkedett.

Juan Canales elmondta: nagyon elkeserítette, hogy elbocsátották, de újra ugyanúgy viselkedne, mert ezt tartja helyesnek.

Címlapról ajánljuk
Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Donald Trump le akar számolni Venezuela elnökével

Az amerikai elnök teljes olajblokádot hirdetett Venezuela ellen, hadihajókkal zárná el az ország fő bevételi forrását. Szakértők szerint a gazdasági nyomás egyedül nem biztos, hogy elég lesz a rendszer megdöntéséhez.

Az EU nem ezt az utat tervezte Ukrajna támogatására - Merz ennek ellenére elégedett

A zárolt orosz vagyon érintetlen maradt, a tagállamok három kivétellel Ukrajna 90 milliárd eurós támogatásában állapodtak meg. Legalábbis a nyilvánosság előtt ezzel a német kancellár is elégedett volt, noha az eredményhirdetésig az ellenkezőjét remélte.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×