Infostart.hu
eur:
387.15
usd:
333.44
bux:
120688.04
2026. március 3. kedd Kornélia
Man in handcuffs
Nyitókép: FOTOKITA/Getty Images

Notórius kukkolót fogtak a rendőrök, évek óta készített titkos felvételeket

A 21 éves szeméremsértőt egy fiatalkorú áldozata buktatta le, száznál is több felvételt találtak nála a kutatás során.

A fiatalkorú lány tett feljelentést 2025. március 15-én késő délután, hogy az egyik balatonfüredi étterem mosdójában egy ismeretlen férfi felvételt készített róla - írja közleményében a rendőrség. A budapesti sértett a rendőröknek elmondta, arra lett figyelmes, hogy a mosdóhelyiségeket elválasztó paravánon átnyúlva telefonnal videózták.

A balatonfüredi nyomozók két napon belül elfogták a 21 éves szeméremsértőt, aki a vendéglő közelében dolgozott. A munkahelyén és a lakóhelyén tartott kutatás során két mobiltelefont, laptopot és egy akció kamerát is találtak a rendőrök, melyeket lefoglaltak.

Kiderült, hogy a balatonakarattyai férfi 2023 év telén kezdte el filmezni a különböző nyilvános illemhelyiségekben, vasúti szerelvények mosdóiban és egy oktatási intézmény WC-jében tartózkodó nőket. Elismerte, hogy több mint 120 felvételt készített, melyeket saját örömére nézegetett.

Ellene - őrizetbe vétele mellett - folyik a nyomozás, melyben kezdeményezték a letartóztatását.

Címlapról ajánljuk

Perzsa-öböl: versenyfutás életre-halálra

Az Öböl-menti arab országok egy héten belül kifogyhatnak a légvédelmi fegyvereikből, ha Irán az eddigiekhez hasonló hevességgel zúdítja rájuk rakéta a dróncsapásait. Márpedig ez a háború eddig elképzelhetetlen méretű eszkalációjához vezethet.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
2026-ban még nem volt ilyen gyenge a forint, aztán hirtelen rántottak egyet rajta

2026-ban még nem volt ilyen gyenge a forint, aztán hirtelen rántottak egyet rajta

Drámai mértékben gyengült kedden a forint. A befektetői hangulatot jelentősen rontotta, hogy a hétfői, mintegy 50 százalékos ugrást követően tovább emelkedett a földgáz világpiaci ára, miközben a közel-keleti háború miatt egyre erősebbek a félelmek az esetleges termelési és szállítási zavaroktól, amelyek az energiaárakon keresztül a régiót is érzékenyen érinthetik. Az elmúlt másfél nap mozgásai alapján kijelenthető, hogy a forint a konfliktus egyik legnagyobb vesztese: a régióban is alulteljesít, kedden például mintegy 2 százalékkal esett, miközben a lengyel zloty 1,2 százalékos gyengülést mutatott, a cseh korona és a román lej pedig ennél is kisebb veszteséggel megúszta. Nemcsak térségi, hanem globális összevetésben is nehéz a forintnál gyengébben teljesítő devizát találni az elmúlt két nap alapján. A Portfolio piaci forrásai szerint a mostani esésben szerepet játszhat az általános túlvettség miatti korrekció, illetve a meredeken emelkedő gázárak nyomán erősödő kockázatkerülés is.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×