eur:
410.3
usd:
361.17
bux:
85957.65
2025. április 14. hétfő Tibor
18 éven felülieknek
Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek.

Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot
Nyitókép: YouTube/PoliceHungary

Késes rablót keresnek a fővárosi zsaruk

Az elkövető egy VIII. kerületi kisboltban rántott kést.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. Kerületi Rendőrkapitánysága indított nyomzást rablás bűntett gyanúja miatt, ismeretlen tettes ellen.

A rendelkezésre álló adatok szerint egy szájmaszkot viselő férfi késsel fenyegetve rabolt ki egy éjjel-nappal nyitva tartó ABC-t Budapest VIII. kerületében, a Baross utcában 2021. augusztus 13-án hajnali 5 óra előtt.

A feltételezett elkövetőről felvétel készült. A rendőrök kérik, hogy aki a felvételen látható férfit felismeri, személyazonosságával, tartózkodási helyével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető, 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.


VIDEÓAJÁNLÓ
Címlapról ajánljuk
Óvatosságra intett Rusvai Miklós: a vírus még nem tűnt el, fontos időpontot adott meg

Óvatosságra intett Rusvai Miklós: a vírus még nem tűnt el, fontos időpontot adott meg

Megszűnt a ragadós száj- és körömfájás miatti közvetlen fertőzésveszély, de ez nem jelenti azt, hogy a vírus ne lenne jelen az országban – mondta az InfoRádióban Rusvai Miklós. A vírusszakértő hozzátette: igazán csak az utolsó járványkitörés után három hónappal, vagyis hozzávetőlegesen július elején lélegezhetnek fel a gazdák, addig korlátozó intézkedésekre is szükség lesz.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.04.14. hétfő, 18:00
Magyar Levente
a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×