Infostart.hu
eur:
385.06
usd:
328.56
bux:
121282.66
2026. január 21. szerda Ágnes
Nyitókép: Police.hu

Videóra vette, ahogy iszik, aztán összetörte magát

Testkamera rögzítette, ahogy egy férfi vezetés előtt alkoholt iszik, majd balesetet okoz.

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság ittas állapotban elkövetett járművezetés vétség megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást egy 37 éves karancsberényi lakos ellen. A férfi még augusztus 4-én este Salgótarján belterületén közlekedett egy hatósági jelzés nélküli motorkerékpárral, majd nekiütközött egy út szélén álló személygépkocsinak. A baleset következtében a járműben ülő két nő és a motoros megsérült.

A sofőr szervezetében a bűncselekményi értékhatárt meghaladó alkoholmennyiség volt. A rendőrök a férfit további mintavétel céljából előállították, a testkamera felvételét lefoglalták. A férfi beismerte, hogy a vezetés megkezdése előtt szeszes italt fogyasztott, amit a testkamerájának rögzített felvétele is igazolt.

Címlapról ajánljuk
Az ENSZ drága konkurenciáját szervezi Donald Trump  – Németország kivár

Az ENSZ drága konkurenciáját szervezi Donald Trump – Németország kivár

Németországra is számít az amerikai elnök abban a „béketanácsban”, amelyet első lépésben a gázai konfliktus megoldására, hosszabb távon az ENSZ felváltására kíván létrehozni. A német kormány még nm döntött arról, hogy elfogadja-e az invitálást, mindenesetre Friedrich Merz kancellár szerdán a davosi világgazdasági fórumon erről is tárgyalni akar Donald Trumppal.

Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Az a focista válik igazán meghatározó szereplővé – főleg Angliában –, aki időben felveszi a ritmust, jól beilleszkedik, sokan követik őt a közösségi platformokon és tömegesen megvásárolják a mezét – mondta az InfoRádióban a sportközgazdász. Úgy véli, a Tóth Alexéhez hasonló transzferekhez komoly nemzetközi kapcsolatok szükségesek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy sportmenedzsment szempontjából is sokat fejlődött a magyar futball.
Kijózanító adatok: így darálja be a magyar gáztartalékokat a január

Kijózanító adatok: így darálja be a magyar gáztartalékokat a január

Évekig kényeztetett minket az időjárás, 2026 januárja azonban kijózanító pofonként érte Európát és a hazai energiarendszert. A gáztárolók rég nem látott sebességgel ürülnek, miközben a 2022-es energiaválságot követő visszatöltési dinamikák elgondolkodtató mintázatot rajzolnak ki. Bár Magyarország jelentős tartalékokkal indította a szezont, a technikai korlátokat jelentő „szódásüveg-effektus” és a nyári újratöltés várható árazása itthon is okozhat még kellemetlen meglepetéseket.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×