Infostart.hu
eur:
388.03
usd:
329.53
bux:
0
2025. december 27. szombat János

Kábítószer-kereskedőt fogtak el Nyíregyházán

Kábítószer-kereskedőt fogtak el a rendőrök Nyíregyházán, amint éppen egyik vásárlóját kiszolgálta - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata az MTI-vel.

A tájékoztatás szerint a 27 éves férfi szerdán a nyírségi nagyváros egyik parkolójában adott el drogot, amikor a nyomozók rajtaütöttek. A díler zsebében 12,3 gramm növényi származék, a kocsijában pedig mintegy 40 gramm massza, illetve darabos kábítószer volt.

A házkutatás során a rendőrök megtalálták a drog méréséhez, adagolásához használt eszközöket, valamint további 216 gramm gyanús anyagot foglaltak le, amit szakértő vizsgál.

A nagykállói, de Nyíregyházán élő férfi - akit őrizetbe vettek és kezdeményezik előzetes letartóztatásba helyezését - a megalapozott gyanú szerint rendszeresen árult drogot.

A tetten ért vásárló, egy 38 éves nyíregyházi férfi ellen kábítószer birtoklása miatt indult eljárás.

Címlapról ajánljuk
Mi történt Lewis Hamiltonnal? Dobogóra sem ért fel a legenda, csalódást keltő szezont zárt a Ferrari
2025, F1-évértékelő

Mi történt Lewis Hamiltonnal? Dobogóra sem ért fel a legenda, csalódást keltő szezont zárt a Ferrari

A pesszimistább várakozásokat is alulmúlta az idei Forma–1-es szezonban a Ferrari: az olasz csapat szurkolóinak Lewis Hamilton sanghaji sprintgyőzelmével és Charles Leclerc néhány dobogós helyezésével kellett beérniük. Az olasz istálló a negyedik helyen zárta a konstruktőrök csatáját. Vámosi Péter, a Motorsportol.hu főszerkesztője azon sem lepődne meg, ha 2027-ben teljesen új pilótafelállással kísérletezne a a Ferrari.

Háború, halál, béke – Ilyen volt a világ 2025-ben

2025-ben egy hosszú ideje óta tartó háborút sikerült befagyasztani, egy másik azonban – a béketervek ellenére – még a fegyverszünetig sem jutott. Körképünkben nem csak a világpolitikát meghatározó fegyveres konfliktusokat, de az év más fontos nemzetközi történéseit is áttekintjük.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×