Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 27. szombat László
London, 2018. szeptember 12.Az ittas vezetéssel gyanúsított Hugo Lloris, a Tottenham Hotspur angol labdarúgóklub francia világbajnok kapusa távozik a londoni Westminster rendőrbíróságról 2018. szeptember 12-én. Lloris bűnösnek vallotta magát, és 50 ezer font pénzbírságra ítélték. (MTI/EPA/Neil Hall)
Nyitókép: MTI/EPA/Neil Hall

Lloris újabb büntetést kapott ittas vezetése miatt

Ötvenezer fontos (18,25 millió forint) pénzbírsággal sújtotta ittas vezetés miatt a londoni bíróság a világbajnok francia labdarúgó-válogatott és a Tottenham Hotspur kapusát, Hugo Llorist, akit 20 hónapra eltiltottak a gépjárművezetéstől.

A 31 éves futballistát még augusztusban igazoltatták, miután London központjában haladva Porschéjával előbb az utcán parkoló járművek felé hajtott, majd nem állt meg a piros lámpánál. A hivatalos jelentés szerint Llorist ki kellett segíteni az autójából, amelyben hányásnyomokat is találtak a rendőrök.

A 104-szeres francia válogatott hálóőr a szerdai bírósági tárgyaláson elismerte az ittas vezetés tényét, amelyet már augusztusban, a Tottenham hivatalos honlapján megjelent bocsánatkérő levelében is megtett.

Lloris a francia válogatott múlt héten játszott két Nemzetek Ligája-mérkőzés egyikén sem kapott lehetőséget Didier Deschamps szövetségi kapitánytól, a hivatalos bejelentés szerint izomsérülés miatt.

Címlapról ajánljuk
Lefelé húzza a világot a geopolitikai bizonytalanság – de mi a helyzet Magyarországgal?

Lefelé húzza a világot a geopolitikai bizonytalanság – de mi a helyzet Magyarországgal?

2026-ban csökkenő, 2027-ben stagnáló globális növekedés várható a világgazdaságban az OECD előrejelezése szerint A Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet friss prognózisáról Szigethy-Ambrus Nikolettát, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány elemzőjét kérdezte az InfoRádió.

A hőség ezt hozta ki a budapestiekből – fotók

A hőségriadó stabilan megjelenik a híradásokban: jönnek a fürdőzős fotók és az is elmaradhatatlan információ, hogy a villamosenergia-hálózat mennyire bírja a kiképzést?
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×