Infostart.hu
eur:
386.07
usd:
331.58
bux:
120651.59
2026. január 14. szerda Bódog

Cserbenhagyásos gázolás történt a XIX. kerületben

Életveszélyes sérülésekkel vittek kórházba egy embert, akit elgázolt egy autós, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott csütörtök délelőtt Budapesten, a XIX. kerületben.

Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata az MTI megkeresésére azt közölte, hogy csütörtökön délelőtt a XIX. kerületi Derkovits utcában egy személygépkocsi eddig ismeretlen okból elgázolt egy gyalogost. A gépkocsivezető megállás és segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt, a rendőrség keresi az ismeretlen gázolót.

Valics Dezső, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese az MTI-vel azt közölte: a helyszínről életveszélyes sérülésekkel vittek kórházba egy embert.

Címlapról ajánljuk

Asztal köré ül Grönland, Dánia és Amerika – A szakértő szerint a legbonyolultabb a sziget eladása lenne

A Fehér Házban egyeztet Grönland helyzetéről az amerikai, a dán és a grönlandi külügyminiszter, a dán és a grönlandi fél célja, hogy a megbeszéléseket a „tárgyalószobába terelje”, ahol az érintettek közvetlenül, szemtől szemben beszélhetnek egymással. A tárgyalásokról Németh Viktória külpolitikai elemző, az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kutatója beszélt az InfoRádióban.
inforadio
ARÉNA
2026.01.15. csütörtök, 18:00
Káel Csaba
a Müpa vezérigazgatója, filmügyi kormánybiztos
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×