Dudás-Kanyog Andrea, az Országos Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese elmondta: a metróvonal Arany János utcai megállójában egy Kőbánya-Kispest felé közeledő szerelvény első kocsija elsodort egy nőt.
Az Országos Mentőszolgálat későbbre ígért tájékoztatást.
Lehalt az internet sok helyen: átvágták Magyarország egyik fontos optikai kábelét







