A rendőrség korábbi tájékoztatása szerint a balesetben senki nem sérült meg, azonban az egyik jármű vezetőjét elütötték, miután kiszállt autójából.
Az Országos Mentőszolgálat tájékoztatása szerint a sérültet életveszélyes állapotban mentőhelikopter vitte a székesfehérvári kórházba.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív






