A 33 éves Otty Sánchez előbb leszúrta, majd fejezte kisfiát, majd magát is megsebesítette egy késsel vasárnap. A helyszínre érkező rendőrök egy szablyát, egy bozótvágó- és egy konyhakést találtak a lakásban.
Az asszonyt, akinek mellén és gyomrán is voltak sérülések, kritikus állapotban szállították kórházba, ahol őrizet alatt áll.
A nyomozók elmondták, a nő azt vallotta, azért ölte meg Scott Wesley nevű kisfiát, mert "az ördög ezt parancsolta".
Az asszony csak egymillió dollár óvadék kifizetése ellenében védekezhetne szabadlábon.
Súlyosat üzent Orbán Viktorról Magyar Péter miniszterelnök







