Infostart.hu
eur:
385.89
usd:
332.32
bux:
121508.42
2026. január 16. péntek Gusztáv

Elege lett: Három nő után egy kecskét venne el

Csalódott a nőkben egy bolgár farmer. Már háromszor volt nős, de az utolsó házassága is válással végződött. Ennek ellenére most mégis frigyre készül, ezúttal azonban egy kecskével.

Sztoil Panajotov elcserélte feleségét Elenára, egy nyolcéves kecskére. A férfi elégedetlen volt a nejével, mert az nem szült neki gyermeket.

A kecske gazdája korábban a csalódott férfi értésére adta, hogy ő azonban elégedett lenne az asszonnyal. Az üzlet akkor jött létre, mikor kiderült, hogy a nő sem vetné meg az egykori kecsketulajdonost.

Az 54 éves Sztoil Panajotov úgy érzi: jól járt az üzlettel, a kecske ugyanis már három utódot is világra hozott.

Nem ez az első alkalom, hogy a világsajtó arról számol be: egy férfi egy kecskével köti össze az életét. Tavaly a BBC adta hírül egy szudáni férfi erről szóló történetét. Korábban pedig egy indiai férfi vett el egy kutyát, egy asztrológus tanácsára.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor péntek reggel: nőni fog a nyomás, hogy magyar fiatalok menjenek katonaként Ukrajnába

A Kossuth rádióban kezdett a miniszterelnök. Szerinte a hópróbát kiállta az ország, a hidegben a fűtéshez használt fa hiánya miatt nem halhat meg senki. Szólt még az Ukrajna-támogatási csomagról: az ukrán tónus „bicskanyitogató”, Brüsszel pedig „kitapos és kiprésel mindenkiből minden pénzt”, ehhez Magyarországgal szembeni követeléslista is társul, aminek elutasítására irányul a Nemzeti Petíció – mondta.
inforadio
ARÉNA
2026.01.16. péntek, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×