Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

"Csak" 24 milliót kap Paul McCartney volt felesége

A korábbi találgatásokban szereplő összegeknél jóval kevesebbet, összesen 24,3 millió fontot (8,7 milliárd forintot) kap Sir Paul McCartney immár volt felesége, Heather Mills a londoni felsőbíróság hétfőn megszületett válási végzése alapján.

Hivatalosan nem lehet tudni, hogy Heather pontosan mennyit követelt férje 825 millió fontra (csaknem 300 milliárd forintra) becsült vagyonából; az eddig forgalomban volt találgatásokban 70-től 100 millió fontig terjedő összegek szerepeltek.

Heather Mills azonban a még hétfői végzésben szereplő jóval szerényebb összeget sem kapja teljes mértékben kézhez, mert abban szerepelnek olyan tételek is, amelyeket már megkapott. Így nettó 16,5 millió fonttal (5,9 milliárd forinttal) távozhat a volt Beatle-lel 2002-ben kötött, négy évvel később zajos botrányok közepette összedőlt házasságból.

Heather azonban hétfőn, a felsőbíróság előtt összegyűlt újságíróknak azt mondta: elégedett az összeggel, és nagyon örül, hogy "véget ért ez az egész".

A válóper február 11-én kezdődött, és eredetileg egy hétig tartott volna, ám a felek képtelennek bizonyultak a megegyezésre, így a bíró magához vonta a döntést.

Címlapról ajánljuk
Nincs már messze az a gyógyszer, amitől újra kinőhet a fogunk

Nincs már messze az a gyógyszer, amitől újra kinőhet a fogunk

Az állatkísérletek után hamarosan embereken is elkezdik tesztelni japán kutatók azt az újfajta gyógyszert, ami segíthet a fogukat elvesztő betegeknek. Az eljárás először kisgyermekeknek jelenthet segítséget, de ha a gyógyszer engedélyeztetése sikerrel jár, akkor nem olyan sokára a felnőttek is igénybe vehetik.

„Nem számítok katonai intervencióra Grönlandon" - közölte az amerikai képviselőház elnöke

Mike Johnson a BBC brit közszolgálati televízió vasárnapi politikai magazinműsorában úgy fogalmazott: Grönland nem az Egyesült Államok területe, de a Dániához tartozó autonóm sziget földrajzi elhelyezkedése okán stratégiai fontosságú "nemcsak az Egyesült Államok, hanem a világ összes szabadságszerető népe számára".
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×