A tűzoltóság VKontakte közösségimédia-platformon arról számolt be, hogy egy épület kigyulladt Nyizsnyij Novgorodban. A mentők fotókat tettek közzé egy leégett téglaépületről, amelynek tetőszerkezete is beomlott. A lángok eloltásában 30 tűzoltó és hat tűzoltóautó vett részt. A tűz okáról nem adtak tájékoztatást.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten










