Infostart.hu
eur:
387.8
usd:
329.33
bux:
0
2025. december 29. hétfő Tamara, Tamás
police car on the street close up
Nyitókép: Fedorovekb/Getty Images

„Nem marad itt semmi” – fagyállóval akart véget vetni az életének egy borsodi férfi

Az ózdi rendőrök és a mentők gyors beavatkozása akadályozta meg a tragédiát.

Végső elkeseredésében elborzasztó módon akart véget vetni saját életének egy farkaslyuki férfi, az ózdi rendőrök azonban még időben közbeléptek. A rendőrség közleménye szerint a férfi közösségi oldalán búcsúzott el ismerőseitől, bejegyzésében végzetes szándékára utalva.

A bejelentést követően a rendőrök azonnal a helyszínre siettek, azonban a ház ajtaja zárva volt. A férfi ekkor kiabálni kezdett, azt kérte, hagyják békén, „különben nem marad itt semmi”. Az ózdi rendőrök érezték, hogy nem lehet késlekedni, az időközben kiérkező mentőszolgálattal együtt behatoltak a házba, ahol az emeleti hálószobában találták meg a férfit.

A férfi mellett egy üveg pálinkát és egy negyed kanna fagyállót láttak meg. Az érintett aluszékony állapotban volt, lassan reagált, de még időben érkezett a segítség. A mentők stabilizálták az állapotát, majd kórházba vitték őt.

Ha Ön vagy a környezetében bárki krízishelyzetben van, hívja a 116–123 ingyenes, lelki elsősegély számot!

Címlapról ajánljuk
Donald Trump már látja a békemegállapodást

Donald Trump már látja a békemegállapodást

Donald Trump szerint az ukrajnai háború lezárásáról szóló tárgyalások végső szakaszában járnak. Az amerikai elnök erről Volodimir Zelenszkij társaságában beszélt, amikor floridai rezindenciáján fogadta az ukrán államfőt vasárnap.
Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Putyin háborús ultimátuma árnyékában találkozik Trump és Zelenszkij – háborús híreink vasárnap

Oroszország szombat este újabb rakétatámadást indított Kijev és Ukrajna több régiója ellen, amely miatt az ukrán főváros egyes részein megszűnt az áram- és a távhőszolgáltatás. A támadás közvetlenül megelőzte Volodimir Zelenszkij ukrán elnök amerikai látogatását, ahol Donald Trump elnökkel folytat tárgyalásokat a 20 pontos béketerv véglegesítése érdekében. Az egyik legkritikusabb kérdése továbbra is az, hogy mely területeket adnák át Oroszországnak.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×