Infostart.hu
eur:
385.2
usd:
328.55
bux:
121282.66
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén
hőség kánikula strand nyaralás medence fürdő napozás fürdőruha pihenés relaxáció lazítás
Nyitókép: Peter Cade/Getty Images

Igazi nyár lesz a hétvégén

Folytatódik a nyugodt, napos, száraz idő a hétvégén is. A csúcshőmérséklet lassan emelkedik, vasárnap már 27-32 Celsius-fok várható a legmelegebb órákban, de a hajnalok továbbra is frissítőek lesznek - közölte a HungaroMet Nonprofit Zrt.

Pénteken zavartalanul napos, száraz idő várható, csupán az északkeleti tájakon képződhetnek gomolyfelhők és ott néhol meg is erősödhet a légmozgás, másutt legfeljebb élénk széllökések kísérik az északias szelet. Délutánra 25-30 fok közé melegszik fel a levegő, de az északkeleti tájakon kevéssel ez alatt maradhat a maximum.

Szombaton túlnyomóan derült lesz az ég, északkeleten lehet napközben több gomoly az égen, de csapadék nem várható. Az északkeleti, keleti szél időnként megélénkül. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 9-15 fok között alakul, de a hidegre hajlamos helyeken ennél pár fokkal hidegebb is lehet. A legmagasabb nappali hőmérséklet 24-30 fok között valószínű.

Vasárnap túlnyomóan derült, napos, csapadékmentes idő várható, a légmozgás gyenge vagy mérsékelt marad. A minimum-hőmérséklet általában 9-15 fok között alakul, de a hidegre hajlamos helyeken ennél pár fokkal hidegebb is lehet, a csúcsérték pedig 27-32 fok között valószínű.

Címlapról ajánljuk
Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Az a focista válik igazán meghatározó szereplővé – főleg Angliában –, aki időben felveszi a ritmust, jól beilleszkedik, sokan követik őt a közösségi platformokon és tömegesen megvásárolják a mezét – mondta az InfoRádióban a sportközgazdász. Úgy véli, a Tóth Alexéhez hasonló transzferekhez komoly nemzetközi kapcsolatok szükségesek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy sportmenedzsment szempontjából is sokat fejlődött a magyar futball.

Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Cseh Tibor, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara külügyekért felelős alelnöke az InfoRádióban kedden elmondta, egy hete még semmi esélyt nem adott volna, hogy a gazdák nyomásgyakorlása eredményt hoz, de egy hét alatt jelentős változás történt az európai közvéleményben.
Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Általános undor kezd kialakulni az amerikai eszközökkel szemben

Hatottak a Donald Trump által belengetett vámfenyegetések és Grönland elfoglalásának megerősítése, a piacok nem fogadták jól, és ma is lefelé tartanak. Az európai lefordulás után egyre nagyobb az esés az amerikai részvénypiacokon, az emelkedést korábban vezető nagy tech papírok, az Nvidia, a Tesla, az Amazon, a Microsoft ma mind lefordultak. Közben gyengül a dollár, emelkednek az állampapírhozamok. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×