Infostart.hu
eur:
386.26
usd:
331.75
bux:
118863.12
2026. január 14. szerda Bódog
Professional studio microphone on blue background with orange audio waveform, Podcasting, broadcasting or recording studio banner
Nyitókép: JuShoot/Getty Images

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

A hétvégén az InfoRádióban hallható lesz mások mellett Nemcsák Károly, Csizmazia Gábor, Nógrádi György, Orbán Gábor, Vinkó József, Kovács Ákos, Oroszi Beatrix és Schmidt Mária.

Szombat

11.00 Nemcsák Károly, a József Attila Színház igazgatója

14.00 Lőrincz György és ifj. Lőrincz György borász

16.00 Takács Ernő, az Ingatlanfejlesztői Kerekasztal Egyesület elnöke

18.00 Csizmazia Gábor, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa

23.00 Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő

Vasárnap

5.00 Koren Balázs, matematikatanár, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar oktatója

8.00 Orbán Gábor, a Richter Gedeon Nyrt. vezérigazgatója

13.00 Vinkó József, a Magyar Konyha főszerkesztője

14.00 Kovács Ákos Kossuth-díjas zeneszerző, előadóművész

16.00 Oroszi Beatrix, a Semmelweis Egyetem Epidemiológiai és Surveillance Központ igazgatója

18.00 Fejérdy Gergely, a Magyar Külügyi Intézet vezető kutatója

23.00 Schmidt Mária Széchenyi-díjas történész, a Terror Háza Múzeum főigazgatója

Hétfő

3.00 Katona Csaba történész

5.00 Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter

Címlapról ajánljuk
Andrej Babiš részleteket árult el a lőszer-kezdeményezésről, Petr Fiala őrjöng

Andrej Babiš részleteket árult el a lőszer-kezdeményezésről, Petr Fiala őrjöng

Éles politikai vita bontakozott ki Csehországban az Ukrajnának szánt lőszerszállítások miatt. A jelenlegi miniszterelnök, Andrej Babiš azt állítja: a korábbi kormány több száz milliárd koronányi fegyverüzletet bonyolított le úgy, hogy erről sem a parlament, sem a közvélemény nem kapott világos tájékoztatást. Petr Fiala volt kormányfő viszont azzal vádolja Babišt, hogy felelőtlen nyilatkozataival emberek és cégek biztonságát veszélyezteti.

Elemzők a kampányról és a siker útjáról: nagy a különbség a pártok stratégiája, de akár a támogatottsága között is

A kampány intenzív lesz, a választási részvételi hajlandóság pedig kulcsfontosságú – mondták az InfoRádió Aréna című műsorának vendégei. Mráz Ágoston Sámuel, a Nézőpont Intézet igazgatója és Závecz Tibor, a ZRI Závecz Research vezetője ismertette a legfrissebb pártszimpátia-kutatásokat, arról is szó volt, milyen témák befolyásolhatják leginkább az április 12-i országgyűlési választás eredményét. Értékelték a pártok online és offline jelenlétét is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.14. szerda, 18:00
Csizmazia Gábor
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézetének tudományos munkatársa
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×