Infostart.hu
eur:
386.02
usd:
331.47
bux:
116153.38
2026. január 9. péntek Marcell
Police car lights in night time, crime scene, night patrolling the city. Abstract blurry image.
Nyitókép: Evgen_Prozhyrko/Getty Images

Egy budapesti hotel tetején őrjöngő nő keltett nagy riadalmat

Hiányos öltözetben mászott fel egy újlipótvárosi szálloda tetejére, és kiabálni kezdett.

Zavartan őrjöngött péntek hajnalban egy nő az egyik budapesti hotel tetején – írja a 24.hu. Egy szemtanú beszámolója szerint a nő hiányos öltözetben felmászott egy újlipótvárosi szálloda tetejére, és hosszasan kiabált.

A portál a történtekkel kapcsolatban megkereste a Budapesti Rendőr-főkapitányságot (BRFK), amely közölte, hogy 4 óra 15 perckor intézkedtek a helyszínen egy zavart nővel szemben, akit állapota miatt kórházba szállítottak a mentők.

Címlapról ajánljuk
Négyszer annyi most a riasztás Budapesten, mint egy átlagos napon

Négyszer annyi most a riasztás Budapesten, mint egy átlagos napon

Az átlagos téli napokhoz képest a mostani időszakban négyszer annyi hívást kapnak utcán tartózkodó emberek miatt a Máltai Szeretetszolgálat utcai gondozószolgálatának munkatársaihoz, mondta az InfoRádió kérdésére Morva Emília, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Közép-magyarországi Regionális Központ vezetője.

Akkora a baj, hogy jönnek a tejautomaták – exkluzív információk a szakminisztertől

Válságban van a tejágazat az európai túltermelés és az alacsony felvásárlási árak miatt. A kormány tejautomaták létesítésére írt ki pályázatot. Erről Nagy István agrárminiszter beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.01.09. péntek, 18:00
Bartal Tamás
a Nemzeti Közút Zrt. igazgatóságának elnöke
Csúnyán leszerepelt az orosz légvédelem Amerika ellen, hatalmas pofont kapott a hadiipar - Tényleg ilyen rosszak az orosz fegyverek?

Csúnyán leszerepelt az orosz légvédelem Amerika ellen, hatalmas pofont kapott a hadiipar - Tényleg ilyen rosszak az orosz fegyverek?

Január negyedikén, helyi idő szerint a hajnali órákban az Egyesült Államok elsöprő támadást indított Venezuela ellen. Bár az akció már hónapok óta a levegőben lógott, arra valószínűleg kevesen számítottak, hogy Washington olyan csúnyán helyben hagyja a latin-amerikai államot, ahogyan azt tette. Mostanra már valószínűleg az összes, a harcokról szóló videó felkerült az internetre, egy valami pedig nagyon feltűnő: a döntően orosz/szovjet technológián alapuló légvédelem gyakorlatilag semmit nem csinált. Moszkva haditechnikájának exportjára nézve ez már önmagában kellemetlen tényező lenne, de az elmúlt időszakban messze nem a venezuelai volt az egyetlen alkalom, amikor alulteljesített az orosz technológia. Nézzük, milyen tanulságokat lehet ebből leszűrni.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×