Infostart.hu
eur:
382.05
usd:
327.88
bux:
109088.75
2025. december 5. péntek Vilma
Nyitókép: Pixabay

Fejjel előre ugrott le egy férfi a forgalmas budapesti felüljáróról

Azonnal életét vesztette.

Hétfő reggel 8 óra körül a XIX. kerületi, Sibrik Miklós úti felüljáróról leesett vagy leugrott egy 50 év körüli férfi – értesült a Metropol.

A férfi a Kőbánya-Kispest metróállomásnál húzódó úttest melletti szervizútra zuhant közel tíz méter magasról, és azonnal meghalt.

A lapnak azt mondta egy szemtanű hogy az illető fejjel lefelé zuhant a betonra.

A holttestet 11 óra után szállították el.

Ha segítségre van szüksége
Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, tárcsázza a krízishelyzetben lévők részére rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123 telefonszámot, akár mobiltelefonról is!

Címlapról ajánljuk
Karácsonyi roham ide vagy oda, a kereskedelmi szövetség borúsnak látja a helyzetet

Karácsonyi roham ide vagy oda, a kereskedelmi szövetség borúsnak látja a helyzetet

Az Országos Kereskedelmi Szövetség álláspontja szerint még egy erős karácsonyi roham sem fogja egyenesbe hozni a kiskereskedelmi forgalom éves alakulását. Kozák Tamás, az OKSZ főtitkára szerint az árrésstopnak nincs jelentős hatása az élelmiszer-kereskedelem növekedésére, miközben az intézkedés jelentős károkat okoz az üzletláncoknak.

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta: ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×