Infostart.hu
eur:
388.52
usd:
334.83
bux:
120934.99
2026. március 4. szerda Kázmér
fotó: Sipos Dávid
Nyitókép: Sipos Dávid

Csúnyán fejre állt egy autó a 2-es úton, átmenetileg megbénult egy nagyváros forgalma

Baleset történt a Fő úton Dunakeszin, mentők, rendőrök és tűzoltók is érkeztek. Ez a szakasz a régi 2-es út része, így nagy volt a torlódás.

Balesetet szenvedett egy Suzuki Dunakeszi Fő utcán: teljesen fejre állt a városháza közelében, szemben egy diszkontlánc üzletével. Az Infostart úgy tudja, súlyos sérülés nem történt, de mentők érkeztek a helyszínre. A rendőrök három autóval is biztosították a forgalmas úton a helyszínt.

Az esetről a város alpolgármestere is posztolt.

Egy helyi kommentelő pedig azt írta, hogy "egy úr ült a földön a járda mellett". A balesetben a beszámolók szerint parkoló autók is megrongálódtak.

Címlapról ajánljuk
Srí Lanka az ott ragadt magyarok költséges csapdájává vált a háború miatt – helyszíni beszámoló

Srí Lanka az ott ragadt magyarok költséges csapdájává vált a háború miatt – helyszíni beszámoló

Srí Lankán is ragadtak magyarok a közel-keleti háború miatt. Erről Smidtné Horváth Zsuzsanna, a Magyarok Srí Lankán utazási iroda vezetője beszélt az InfoRádióban. Elmagyarázta azt is, hogy miért kell(ene) még a drága alternatív járattal utazni hajlandó turistáknak is fél hónapot várniuk.

Hortay Olivér az Arénában: két módon is súlyosan roncsolódik most a világ olajellátása

A Hormuzi szoros kiesése a nemzetközi olajpiaci útvonalakból nagy érvágás, de legalább ennyire komoly probéma, hogy a megtámadott Irán válaszcsapásként a környező országok infrastruktúráját támadja – mondta az InfoRádió Aréna című műsorában Hortay Olivér közgazdász, a Századvég Konjuktúrakutató Zrt energia- és klímapolitikai üzletágvezetője.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×