Infostart.hu
eur:
385.23
usd:
328.57
bux:
121282.66
2026. január 20. kedd Fábián, Sebestyén

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

A hétvégén az InfoRádióban hallható lesz mások mellett

Szombat

11.00: Setényi János, a Mathias Corvinus Collegium Tanuláskutató Intézetének igazgatója

14.00: Saly Noémi kultúrtörténész

16.00 Erőss Loránd, az Országos Mentális, Ideggyógyászati és Idegsebészeti Intézet főigazgató főorvosa

18.00 Egeresi Zoltán, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem munkatársa, Törökország-kutató

23.00: Baritz Sarolta Laura domonkos nővér, közgazdász

Vasárnap

05.00: Tari Annamária pszichoanalitikus

08.00: Kiss J. László, a Budapesti Corvinus Egyetem tanára

13.00 Lacza Zsombor, a Testnevelési Egyetem tudományos és innovációs rektorhelyettese és Molitorisz Dániel, a Manninger Jenő Baleseti Központ ortopéd-traumatológus osztályvezető főorvosa

14.00 Gaál Áron, az Országos Meteorológiai Szolgálat időjárás-előrejelző osztályának vezetője

16.00 Jackovics Péter tűzoltó ezredes, a HUNOR Mentőszervezet parancsnoka

18.00: Ferencz Orsolya űrkutatásért felelős miniszteri biztos

23.00: Schmidt Mária, Széchenyi-díjas történész, a Terror Háza Múzeum főigazgatója

Címlapról ajánljuk
Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Dénes Ferenc: a mezvásárlás mutatja majd meg, hogy Tóth Alex mennyire lesz nagymenő

Az a focista válik igazán meghatározó szereplővé – főleg Angliában –, aki időben felveszi a ritmust, jól beilleszkedik, sokan követik őt a közösségi platformokon és tömegesen megvásárolják a mezét – mondta az InfoRádióban a sportközgazdász. Úgy véli, a Tóth Alexéhez hasonló transzferekhez komoly nemzetközi kapcsolatok szükségesek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy sportmenedzsment szempontjából is sokat fejlődött a magyar futball.

Agrárkamara: a Mercosur-megállapodás csak az egyik tragédia, amely a mezőgazdaságra zúdul

Cseh Tibor, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara külügyekért felelős alelnöke az InfoRádióban kedden elmondta, egy hete még semmi esélyt nem adott volna, hogy a gazdák nyomásgyakorlása eredményt hoz, de egy hét alatt jelentős változás történt az európai közvéleményben.
Hirtelen nagy a pánik a piacokon - Mi folyik itt, megint Trump áll a háttérben?

Hirtelen nagy a pánik a piacokon - Mi folyik itt, megint Trump áll a háttérben?

Rég látott leolvadást tapasztalhattak a keddi kereskedésben a befektetők. Nagyon úgy tűnik, hogy ezúttal is a geopolitikai fejlemények határozzák meg a befektetők hangulatát és Donald Trump amerikai elnök megint hathatósan tett (Grönland, vámok, új kereskedelmi háború) azért, hogy hivatalba lépésének első évfordulóján emlékezzenek rá, a piacok és a befektetők egyaránt. A részvényeket mindenhol adták a befektetők, a volatilitást jelző index látványosan megmozdult, a dollárt ütni kezdték, az amerikai kötvényhozamok emelkednek, az arany új csúcsra menetelt. A "Sell America" kereskedési stratégia megint felsejlik, ilyen legutóbb tavaly áprilisban történt, Trump vámbejelentéseinek idején.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×