Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska
Kunhalmi Ágnes, a Magyar Szocialista Párt budapesti elnöke beszédet mond az MSZP-Párbeszéd budapesti kampányrendezvényén a Marczibányi téri Művelődési Központban 2018. április 3-án.
Nyitókép: Koszticsák Szilárd

Új híreket közölt állapotáról Kunhalmi Ágnes

Közben Márki-Zay Péter is folytathatja az országjárást.

Múlt csütörtökön jelentette be Kunhalmi Ágnes, hogy koronavírusos lett, súlyos tünetei miatt pedig a Honvédkórházba került. Az MSZP társelnöke vasárnap este a közösségi oldalán már arról számolt be, hogy elhagyhatta a kórházat.

"Napokig nem volt nálam telefon, így nem is tudtam, mennyien írtatok. Lényegében csütörtök óta csak aludtam, de már itthon vagyok” - írta.

Közben az ellenzék közös miniszterelnök-jelöltje, Márki-Zay Péter azt jelentette be, hogy negatív lett a tesztje, elhagyhatja a karantén, és folytatja az országjárást.

Címlapról ajánljuk
Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Kiss Róbert Richard a magyar idegenforgalomról: osztrák mintára kellene változtatni

Bécset és Budapest más környékbeli konkurensét nagyobb számban keresik fel azok a gazdagabb turisták, akik kikapcsolódásuk során megvásárolnak olyan termékeket, amelyeket egy átlagos turista nem tud vagy nem akar kifizetni – mondta az InfoRádióban a turisztikai szakújságíró, aki szerint Budapestnek az osztrák főváros lehet a követendő példa. Guller Zoltán, a Magyar Turisztikai Ügynökség elnöke pedig arról számolt be, hogy hazánk tavaly duplaannyi vendéget fogadott, mint amennyien az országban élnek.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×