Infostart.hu
eur:
355.56
usd:
311.49
bux:
142467.45
2026. július 12. vasárnap Dalma, Izabella

Tíz centiméteres hó Budapesten - fotók

A Balaton környékén, Somogy megyében már havazik - közölte Tóth Katalin, az Országos Meteorológia Szolgálat ügyeletese péntek este. A fővárost pénteken 22-23 órakor érheti el az "intenzív góc", ebből akár tíz centiméternyi hó is eshet a külvárosban.

Az ország északi, keleti és nyugati részein egyelőre eső, havas eső esik, a havazás később kezdődhet ezeken a tájakon.

A fővárost pénteken 22-23 órakor érheti el az "intenzív góc", ebből akár tíz centiméternyi hó is eshet a külvárosban, négy centiméternél kevesebb a belvárosban - mondta.

A havazás szombat reggelig is eltarthat - tette hozzá a meteorológus.

Így havazik az ország különböző pontjain:az Időkép fotói.

Címlapról ajánljuk

„Elértük a vendégek teherviselő képességének határát” – drágább, de egyben gyengébb is az idei strandszezon

A munkabérek és az energiaárak emelkedését érvényesíteni kellett a strandjegyek árában, ez a fő oka annak, hogy átlagosan 10 százalékkal drágultak a belépők – mondta az InfoRádióban a Magyar Fürdőszövetség főtitkára. Balogh Zoltán kitért arra is, hogy a víz- és csatornadíjak év közben emelkedtek, ami korábban nem volt jellemző, az üzemeltetőknek viszont ezt is figyelembe kell venniük az árak meghatározásánál.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×