Infostart.hu
eur:
353.72
usd:
310.13
bux:
139818.37
2026. június 26. péntek János, Pál

Két órát kell várni Röszkénél

Ma is 2 órás várakozásra lehet számítani a röszkei határátkelő belépő oldalán - közölte a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. Szenti Szabolcs korábban az InfoRádióban elmondta: a torlódás a Nyugat-Európába szabadságukról visszatérő török és szerb vendégmunkások miatt alakult ki.

A magyar és a szerb állampolgárok reggel 8 és este 6 óra között a tiszaszigeti átkelőt is választhatják. Az elmúlt másfél hónapban több mint 600 ezren léptek ki az országból Röszkénél.

Hanganyag: Litauszky Balázs

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: 22 éve közelebb voltunk az eurócsatlakozáshoz, mint most – de 2030-ra teljesíteni fogjuk a feltételeket

Magyar Péter: 22 éve közelebb voltunk az eurócsatlakozáshoz, mint most – de 2030-ra teljesíteni fogjuk a feltételeket

Az eurótagságon kívül rekedni egyenlő a lemaradással, az alacsony bérekkel – mondta Magyar Péter. Kiriakosz Pierrakakisz görög pénzügyminiszterrel, az EuroGrop elnökével és Kármán András pénzügyminiszterrel állt a sajtó elé a miniszterelnök. Még idén felvázolják az euróhoz csatlakozás pályáját, ismertté válik, hogyan, miként, milyen feltételekkel csatlakozhat majd Magyarország az eurózónához, illetve juthat el ennek kapujába. A kormány felveszi a küzdelmet a készpénzállománnyal szemben. Cikkünk frissül!

Itt a mai térkép: 38 fok is lehet, az ország nagy részén már másodfokú riasztás van érvényben

A friss előrejelzések szerint még jobban rákapcsol a forróság, az Alföldön hétfőn és kedden 42, akár 43 fok sem kizárt. Pénteken a legmagasabb nappali hőmérséklet 33 és 38 fok között alakul. Késő estére általában 23 és 28 fok közé hűl le a levegő.
inforadio
ARÉNA
2026.06.26. péntek, 18:00
Gaál Áron
a HungaroMet Zrt. időjárás-előrejelző osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×