Franciaországban nem létezik fizetett politikai hirdetés, így a kampány olcsóbb - közölte a Fidesz elnöke, aki szerint Magyarországon is ilyen módszerekkel kellene visszafogni a kampányköltéseket.
Szerinte a fizetett reklámok helyett el kellene menni az emberekhez, postai úton pedig csak a párt programját kellene eljuttatni a háztartásokba.
Hangsúlyozta: semmi esetre sem ért egyet a kormánypártok javaslatával, amely szerint a kampányra fordítható keretet emelni kellene.
Jelenleg a pártok jelöltenként 1 millió forint költhetnek kampányra.
Bendarzsevszkij Anton: az orosz lakosság jó része most érezte meg, hogy országa pusztító háborút vív







